Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaza volt a barátomnak? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza volt a barátomnak? Ti is kiakadnátok ezen a képen?

Figyelt kérdés

A barátom nem ÚGY a barátom, csak fiúhaver. De nagyon szoros a kapcsolatunk, legjobb barátok vagyunk, mindent megbeszélünk, szóval tényleg közel állunk egymáshoz.

A lényeg hogy hétvégén bulizni volt (általában együtt járunk, mert egy a társaságunk, de én most nem mentem) és snapchaten kirakott egy videót, amiben valami k.urvával smárol. (de a szó szoros értelemben k.urva, mert mondta hogy olyan helyre mennek ahol sok az ilyen "szakmájú" csaj. Na mindegy, én ezen kiakadtam, valamiért borzalmasan felidegesített. És gyerekesen, de úgy döntöttem, hogy "visszavágok" (nem mintha kellett volna, tudom, de elszakadt a cérna és hülye voltam) Felhívtam egy srácot, akit a barátom is ismer, és akivel kavartam korábban, hogy menjünk ma bulizni, ő pedig benne volt.

És mindent meg is csináltam, amit "elterveztem", én is kiraktam smárolós videót, amit a barátom is látott. Meg mást is, bár akkor már kicsit elszaladt a ló velem. Egy olyan kép volt (lentebb linkeltem hasonlót), amin, hát egyértelműen látszik, hogy nem beszélgettünk azzal a sráccal...mindegy. Másnap, vagyis ma, összejött a baráti társaságunk, és a barátom, félig lesajnálva, félig viszont baromira kiakadva közölte, hogy "jó kis r.ibanc lehettem tegnap este" meg még hasonló szép dolgokat mondott. Elértem a célom, de nem gondoltam hogy ennyire kiakad...tudom hogy hülye voltam, de bánt a dolog. Azóta nagyon fura velem, nem akar dumálni, meg semmi...mit tegyek? Szerintetek igaza van? Én 18, ő 19.


Egy ugyanilyen kép volt, csak én szemben voltam, és nem volt rajtunk semmi, csak a srác keze takarta a dolgokat..


[link]


2016. márc. 20. 20:29
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad: >>GYEREKESEN, de úgy döntöttem, hogy "visszavágok"<<.

Most komolyan, mire volt ez jó, hogy egy ezután egy utolsó kis könnyűvérű ribizlinek tartson? :D

2016. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Hová raktad ki? Ahol pontosan lehet tudni, h ki vagy? Vagy anoním oldalra?
2016. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

erre nincs szó.

leírhatatlanul gáz vagy

ha nem vagytok szerelmesek egymásban akkor mit érdekel hogy mit csinál

és persze tegyétek csak fel a netre,aztán majd sírtok hogy valahova felkerültök vagy majd ezért nem vesznek egy munkahelyre

Gratulálok

2016. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem több is van köztetek, mint barátság, csak becsapjátok magatokat és egymást is és inkább nem valljátok be.
2016. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hülyék vagytok mind a ketten...
2016. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Snapchatre, szóval csak azok látták, akik nekem fel vannak véve.
2016. márc. 20. 20:36
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom, hogy miért akadt ki. Végülis semmi köze hozzá, hogy egy ordas nagy ri_anc vagy. Mondjuk a helyében én sem beszélnék veled, mert nem szeretem a ku_vákat
2016. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem a pasid igaz? Akkor mi közöd van a dologhoz?

De azért vissza vágsz, mint egy tini pitsa a pasijának amikor megcsalja.

Ő tette amit élvezett, te meg gyerekesen viselkedtél.

2016. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
de szerintem ha dugsz vele megbocsájt
2016. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 Eric Griffin ***** válasza:
100%
Csak barát... de azért kiakadsz azon, hogy ő smárol egy hivatásossal, ezért te megdugatod magad mással, csak hogy visszavágj. 18 évesen. Az egészben a legszomotúbb, hogy ti vagytok a jövő.
2016. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!