Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még szűz vagyok, a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még szűz vagyok, a barátomnak viszont már van egy gyereke. Szerintetek nem lenne megalázó neki hogy engem még tanítgatni kell?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy van egy gyereke, még könnyen lehet, hogy őt is tanítani kell... :D
2016. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
csak nehogy a ygerekel csináld:'D
2016. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 RRR ***** válasza:

dehogy

hogy jut eszedbe ilyesmi...

azért a két "tevékenység" nem hasonlítható össze!!!!!

2016. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
A fickó unja az otthoni kosztot ezért egy fiatal csajban akarja melengetni a farkát, te pedig egy naív kis liba vagy. Eltaláltam?
2016. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem éppen... Nincs együtt az exével...
2016. márc. 19. 17:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez akár egy jó teszt is. Hogy reagál egy ilyen helyzetben? :)


amúgy szerintem ne agyalj ilyeneken. vedd lazán. mert ha feszengsz és ilyenektől félsz, akkor neki is nehezebb.


amúgy legegyszerűbb, hogy kezdjétek csak úgy, hogy még nincs behatolás. szop.d le. az menni fog. ő meg nyaljon.


egy tanács. akkor jó a szopás, ha élvezed. szóval tekints úgy rá mint valami finire, amit jó kényeztetni.

2016. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasinak mėg tetszeni is fog,hogy tanitgathat!Mond neki hogy mutassa meg mit szeret! :-)
2016. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem hinném, hogy ez a tanítgatás neki nagyon ellenére lenne...
2016. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor most beszéljünk az olyan 18-20 éves apakomplexusos lányokról akiket mindent hétvégén a 40 éves (legtobbszor hazas, x gyerekes) szeretőjük kúr szarrá:D Gondolom oket is kell tanítgatni...:)
2016. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Irigykedsz #9-es?
2016. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!