Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnyának, átlagosnak vagy jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyának, átlagosnak vagy jó külsejűnek tartjátok magatokat? Miért?

Figyelt kérdés
2016. márc. 21. 03:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Régebben csúnyának gondoltam magagam a sok bántásért de mióta felnőttem és kapom a sok pozitív visszajelzést, meg már én is szépnek érzem magam azótanazt mondom, hogy "jó külsejű" vagyok
2016. márc. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én jó pasinak tartom magam, meg ez a visszajelzés is
2016. márc. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én sajnos egy igazi géntemető vagyok, sajnos ezt dobta a sors.
2016. márc. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Átlagostól kicsit helyesebb vagyok, de azert érzem es azert tartanak "jo pasinak", mert amin csak tudtam változtattam. Sportos/izmos testalkat, igényesebb ruhák, es olvasni es olvasni es olvasni. 30f
2016. márc. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én helyesnek érzem magam! Sokan azt mondják, hogy egoista vagyok pedig NEM! Belenézek a tükörbe és látom, hogy helyes vagyok, van stílusom, divatosan öltözök, adok a külsőmre, próbálom a bőrömet is szépen tartani, hogy ne legyenek pl. pattanások vagy miteszerek rajta!

23F

2016. márc. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2 méter magas, szőke hosszúkás hajú, sportos-vállas alkatú és jóképűnek, helyesnek mondott vagyok.


Napi szinten kapok tetszésre utaló pillantásokat, bámulásokat átlagos és szép lányoktól is.

Azt bánom kicsit viszont, hogy inkább kisfiús, mint férfias arcom van. Ezért általában nemhogy a tőlem idősebb, de a velem egykorú lányoknak sem tetszem annyira, csak a fiatalabbaknak, vagyis a 20 év körülieknek és alattiaknak.


Nyilván lenne még mit javítani a külsőmön, de azért úgy érzem most is benne vagyok a külsőre legvonzóbb 20%-nyi férfiban.

22/F

2016. márc. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"úgy érzem most is benne vagyok a külsőre legvonzóbb 20%-nyi férfiban. "


A legszerényebb 20%-nyi férfiban is benne vagy

2016. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7:

Hagyjuk már. A visszajelzések és a sikereim úgy érzem alátámasztják amit mondok. Vagy akár csak tudod mit? Amikor ma elindulsz otthonról, akkor nézz meg minden egyes férfit magadnak. És fejben számold, hogy közülük szerinted mennyi vonzóbb és mennyi nem vonzóbb nálad.

Neked nincs önismereted és visszajelzések/tapasztalataid a valódi életben, hogy megmondhatnád magadról hol állsz a férfiak között külsőre?

2016. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De igen, és kb meg is egyezik amit gondolok magamról és a visszajelzések. Átlagosnak tartom magam, vegyes visszajelzéseket kapok, nagyjából egyforma mennyiségben pozitívat és negatívat. Bár az idővel előre haladva úgy érzem talán egyre több a pozitív. Csodálkozok is rajta, régen csak fost kaptam :D legnagyobb meglepetés az volt ,amikor egy középsulis oszt társam aki mindig szärrá alázott meg minden ,nemrég találkoztam vele és ő jött oda beszélgetni, azóta rendszetesen rámír facen is. Hihetetlen. Nem értem mit változhattam annyit azóta.
2016. márc. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én nem vagyok ronda, csúnya, de mit sem ér ha alacsony vagyok és kis farkú...ez pont olyan mintha csúnya lennék


170

15/4

2016. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!