Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha külön megvoltak (2 hét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha külön megvoltak (2 hét különbséggel, csak szex), lehet rá esélyem, hogy együtt is ágyba kerüljek egy ikerpárral?

Figyelt kérdés
2016. márc. 21. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha biszexek és bevállalósak,lehet van rá esélyed.


Mondjuk nekem nem lenne az a pénz amiért a húgommal együtt csinálnám. Szerintem undorító..


23/L

2016. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is. Mert könnyen megdönthető volt mind a két csaj, de mégis csak testvérek.
2016. márc. 21. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem, ők is így beszélnek rólad, mintha egy használati eszköz lennél. Mert az is vagy.
2016. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mind a kettő megvolt? Inkább mind a kettőnek megvoltál, és most jól kitárgyalnak. Mégegy trófea megvolt az ikerpárnak.
2016. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!