Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kelemen Anna? Anno hirdette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kelemen Anna? Anno hirdette magát honlapokon. Szerintetek most is utol lehet érni valahol? Én kerestem sokfelé, de nem találom már. Ha módom lenne rá, eltöltenék vele egy éjszakát. Ötlet? :D

Figyelt kérdés
Anno hirdette magát honlapokon. Szerintetek most is utol lehet érni valahol? Én kerestem sokfelé, de nem találom már. Ha módom lenne rá, eltöltenék vele egy éjszakát. Ötlet? :D

2016. márc. 21. 20:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%

Fujj

Most komolyan vele??

18F

2016. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy már visszavonult. De biztosan van facebookja! :D


Viszont arra készül fel, hogy minimum 6 számjegyű összeget fog kérni. :)

2016. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Jaa :D Ne kérdezd, miért, de baromira xD Valami bejön benne. El nem tudom képzelni mi, de simán :D
2016. márc. 21. 20:46
 4/22 anonim ***** válasza:
39%
hááát Annácsak már eleggé szetvan lőőőve
2016. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Vágom. De, miért? Most őszintén, ha egy éjszakára lenne lehetőségetek mondjuk full ingyen és bérmentve, nem mennétek el vele? Én egy éjszakát simán.
2016. márc. 21. 20:49
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Én lehet benne lennék, de függ attól is, hogy hogyan néz ki élőben most.
2016. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ennyi. Erre a célra tökéletesen alkalmas. :D Legalábbis szerintem. Vannak előnyös filmjei , na :D
2016. márc. 21. 20:52
 8/22 anonim ***** válasza:
44%
Soha.. Szórakozó helyen is felszedhetsz egy csajt..
2016. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%

Jó, de azért őrá pénzt nem költenék.


Egyébként tudtok még olyan celebet, aki nyilvánosan hirdette magát az interneten?

2016. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Celebnek nem tudom, hogy lehet-e nevezni. Én viccnek, vagy esetleg jelenségnek nevezném. Pintér Natália állítólag Sankt Gallenben hirdeti magát.
2016. márc. 21. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!