Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmeben van az, ami a...

Melyik filmeben van az, ami a leirasban olvashato? FONTOS NAGYON

Figyelt kérdés

szoval.annyira emlekszem, hogy van egy testverpar vagy csak baratok nem tudom.mind a ketto nk barna haju es az egyik terhes is.az egesz egy kastelybam vagy temolomban vagy elmegyogyintezetben jatszodik, vagyis csak a vege, mert azt lattam csak.amelyik nem terhes no keresi a macskakat, de nem talalja.egy oreg no is.aki eppen a mangorloval takaraitja a macskat a toba.a film vege fele a ket testverpar, akik mindvegig feher ruhaban vannak egy hatalmas furdoszobaban.egy nagy tukor mogul gyereknevetesek jonnek ki.a terhes no bevagja a tukrot ami szettorik.aztan valahogy a terhes no egy etellifttel lemegy valahkva es szellemgyerekeet lat, feher az egesz szemuk.semmi pupilla meg irisz, meg piros erek, semmi.aztan a kovi jelenet, hogy a furdoben vannak.a no szul.ez az egeszet felulnezetbol latjuk.es egy nagy vertocsa van a no laba kozott.a vege az az a filmnek hogy a nem terhes no kikoltozhet abbol az elmegyogyintezetbol vagy mibol es hatranez es latja a szellemgyerekeket meg a tesojat es annak a lanyat is olyan szellemkent.ennyi.es a cimere ugy emlekszek hogx Anna temploma vagy hasonlo

TUDOM KISSE ERTELMETLENUL FOFALMAZTAM BOCSI



2016. márc. 14. 13:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!