Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alacsony a párom libidója?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csontos13 kérdése:

Alacsony a párom libidója? Véleményt, tanácsot kérnék.

Figyelt kérdés
Több éve párkapcsolatban élünk,gyerekeink vannak. De az utóbbi idöben a párom nem kivánja a szexet. Mindketten 35 évesek vagyunk. Én (ffi) elismerem,hogy nekem tul nagy a szexuális étvágyam,mert minden nap,de legalább heti 6 alkalommal tudnék szexelni. de a párom csak havi 3,max. 4 alkalommal fexik le velem. Közeledésemre mindig van valami kifogása.(fejfájás,fáradtság,stb)Próbáltam vele megbeszélni a dolgot,de semmi eredménye nem lett. Számomra elég idegesitő,hogy minden este álló szerszámmal kell elaludnom. Ez kihatással van a mindennapjainkra is.A ritka együttlétek alatt teljes mértékben kielégítem,orálisan is,több pozícióban,szinte minden alkalommal spriccel (squirt),szóval szerintem nem azért nem szexel velem,mert nem élvezi. Még arra sem hajlandó,hogy orálisan vagy kézzel kielégitsen. Mit tanácsoltok,mit tehetnék? Félre lépni nem akarok,hisz ugyis kiderülne,és akkor mit szolnának a gyerekek....

2016. márc. 22. 07:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#7

Neked kéne kiverni az összes fogadat.

2016. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#10# Nem vagyok papucs. Azt nem részleteztem,hogy mi a reakcióm,amikor nem ugy válaszol,ahogy megérdemlem. A talpát sem nyalom,mert nem vagyok talpnyaló. A többivel viszont nagyjából egyetérte. Köszönöm.

#9# Ha nem adnám haza a pénzt,nem tudnám elnézni hogy a gyerekek nem kapják meg amit szeretnének,mert "nincs pénz". Amugy sem egy pénzherdáló nő,tehát nem hinném hogy a pénzért van velem. De köszönöm a hozzászólásod.

2016. márc. 22. 15:25
 13/14 anonim ***** válasza:

Elég nehéz ügy viszont. Csináltatnék egy hormonvizsgálatot mindenképp.


Másban is érdektelen? Ha igen ott kettőtök közé vert éket valami, ha nem akkor hormonális problémára tudok csak gondolni. Vagy egyszerűen ennyi az igénye, nem tudom. Bár, az ennyi igény esetén igazán kielégíthetne kézzel vagy szájjal az számára nem értem miért nehézség - oké van hogy nekem sincs néha még ahhoz se kedvem de ez nem jellemző.

2016. ápr. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 DL88 válasza:
Nálunk forditva van, a férjem havi egyszer 10 percet igényel csak.. Válás hatarán vagyok.. s megértem milyen rossz lehet.
2017. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!