Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, őszinte véleményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszinte véleményt várok! A lenti leírás alapján lenne esélyem nálatok?

Figyelt kérdés

Egy 22 éves, alacsony, vékony, rövid, barna hajú, zöld szemű fiú vagyok külsőre. Jellemre általában nagy tömegben vagy ismeretlen emberek előtt csendes, visszahúzódó, gátlásos vagyok. De haverok között humoros, jó kedvű, mosolygós figura vagyok, viszont ha szükséges tudok komoly is lenni és lehet rám számítani ha tudok segítek az ismerőseimnek. Értelmes, nyitott gondolkodású, sokat olvasó fiú vagyok és szívesen beszélgetek másokkal is akármiről.

Fiú létemre érzelmes típus vagyok, de ezt nem szoktam kimutatni csak annak a lánynak, akit igazán szeretek. Inkább odabújós, szeretgetős, puszilgatós, ölelgetős vagyok. Tudom ezt nem mindenki szereti, hallottam már ilyet is, de azért érdekelne, hogy ezek alapján mennyi esélyem lenne nálatok. :)


2012. jan. 23. 23:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz egy lányt megszólítani, akkor semmi esélyed.
2012. jan. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%

Egy 22 éves,alacsony...nincs esélyed nálam,mivel én egy magas lány vagyok.

De a belső tulajdonságaid tetszenek,főleg az,hogy érzelmes típus vagy :)

2012. jan. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nem. Elég sok tekintetben a szöges ellentéted vagyok.

20L

2012. jan. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Lehet, látni kéne. Tetszik amiket írtál :). Mit jelent nálad az alacsony, vékony?


20/N

2012. jan. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Persze,hogy igen,abban amit írtál semmi kivetnivaló nincs,de ezt gondolom sejted. De azt ami miatt kelleni fogsz valakinek,azt úgyse tudnád ide leírni.Az emberek többsége általában nem igazán tudja megfogalmazni mi az a plusz amit a párjában megtalált. De kizáró tényező nincs ha ez megnyugtat.(max. ne a kétméteres röpis és kosaras lányok körében nézelődj:)De hogy kinek lesz adekvát receptora arra a kifejezhetetlen pluszra ami benned megvan,azt bízd a sorsra.Ja és ne szabotáld a sorsot azzal hogy visszahúzódó és gátlásos vagy akár idegenek előtt.A legértelmetlenebb dolog a félénkség,de ki lehet gyógyulni,tapasztalat.
2012. jan. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok csaj, csak az első 2 sort olvastam el. Hát rossz híren van haver, ez a leglúzerebb pasitípus :/

Ez az a tipikus rendes pasi aki a lányok lelki szemetese, de szexre vagy kapcsolatra nem kell nekik és 30 éves korában fog először puncit látni (ha nem megy örömcsajhoz).


Én is ilyen voltam, amíg meg nem változtam, és el nem kezdtem élni. Ha akarod segítek neked, elmesélem hogy változtam meg és adok pár hasznos tippet/csajozási trükköt. 21/F


Üdvözlettel, Russ Valentine

2012. jan. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
utolso nem a kérdező vagyok de érdekelnének a tippjeid
2012. jan. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Ha alacsony és vékony vagy, valszeg semmi esélyed a csajoknál. Azért egy jótanács: ne mutasd ki a lánynak, h szereted, max annyit érzékeltess vele, h megdugnád!
2012. jan. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem bejössz! Manapság már nehéz értelmes pasit találni! Az alacsonyságod, meg nem hiszem, hogy olyan nagy baj, hacsak nem 150 cm alatt vagy. :D Én 155 cm vagyok és utálom a 2 méteres pasikat, olyan törpe vagyok mellettük. :) L
2012. jan. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%

Nem jönnek be az érzelgős pasik, erre már rá ment egy kapcsolatom. És a túl vékonyak sem jönnek be, bár látatlanban ezt rólad nem tudom megmondani, inkább legyen egy pasin 10 kiló plusz, mint hogy vékony legyen.


23/N

2012. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!