Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel együtt vagyunk 1 ève. kb. 3 hónapja havi 2-3 alkalommal vagyunk együtt, és újabban nem ér a péniszemhez. Fürdés közben igen, amugy soha. Nem tudom, talán az előváladék gusztustalan neki, vagy passz. De eddig meg semmi gond nem volt.. kicsit zavar, hogy a párom undorodik tőlem, úgy hogy igazából én meg kb. a seggét is kinyalom, bármit megteszek.. Ilyet hogy orál szóba se merek hozni, hisz hozzáèrni is gusztustalan neki.. Mit tegyek? Nagyon zavar, viszont szeretem. 24/f, 24/L

2016. márc. 23. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

En annyit mindanek , hogy CSERE!

Sok no mindent megtenne egy pasiert, te minek fecsereled az idodet egy nyifi-nyafi mellett??

L/30

2016. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És mit mondott miért nem? Én szakítanék.


N

2016. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy harmonikus kielégítő kapcsolathoz a kielégítő és egymások előtt gátlástalan őszinte szex is szükséges.

A bármelyik fél hiányt szenved a szexuális vágyaiban, akkor nem megfelelő a partner. Vagy szokja a gondolatot, hogy amit ő nem ad meg neked, majd más megfogja.

2016. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
KOMMUNIKÁCIÓ!!!!
2016. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fusztrál, hogy zuhanyzás közben hozzám ér, ott lent, amugy meg a közelébe se nyúl. Undorodik tőlem. :(
2016. márc. 23. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilvan valo!

Es miert? Mert csak zuhanyzas kozben , azert mert tudja, hogy akkor "tiszta" vagy!

Tehat jol latod ez a baja csak rakene jonnod hogy mitol es miert undorodik!

De ha mar ilyen felmerult akkor ez a kapcsi mar nem lesz kiegyensulyozott!

2016. márc. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a helyedben lennék úgy fognám fel nincs nagy veszítenivalóm egy ilyen nővel. Minden további nélkül rákérdeznék, hogy miért van ez és elmondanám neki a szexuális igényeimet tabuk nélkül tisztán, egyenesen. Amennyiben nem változna/változtatna úgy szakítanék vele, kiheverném (a szeretetem) majd keresnék egy másik nőt. Ez csak saját vélemény, nekem havi 2-3 szex nagyon kevés lenne, az orális szexet pedig fontosnak tartom adni és kapni is, de ha kézzel sem ér hozzá... Szerintem ez nem csak egy 1 éves, hanem egy 20 éves kapcsolatban is "egészségtelen".
2016. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

NEM ez nem normális.

De te sem, hogy idegenektől kérdezel ilyesmit és nem a párodtól.


"ujabban" Azelőtt megfogta? Leszopott? ha igen mi változott?

Szoktatok beszélgetni azért?

Vagy ez nálatok ennyire tabu a szexualitás?

"Csak este sötétben takaró alatt vakon"

egy kapcsolatban főleg ha egy éve fennáll illő lenne a felmerülő kérdéseket megvitatni.

2016. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!