Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak akik megcsalták a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik megcsalták a feleségüket válaszolnátok? Igazat mondhatott párom? Többi lenn.

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Hetente jár haza külföldön dolgozik. Szeretem a férjem, de az orális kielégitését nem birja a gyomrom ezt meg is értette. Bepiálva prostihoz fordult, hónapok múlva most kiderült. Megalázva érzem magam,de ő azt mondja szeret. Sajna nem hiszek.
2016. márc. 23. 15:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Na de az élet ennél bonyolultabb. 9es voltam.
2016. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

Én pl nem azért csaltam, mert nem szeretem a feleségem

Azért, mert volt egy "jó fogás"

Bukta óta is a feleségemmel vagyok. És jó minden itthon

Nem vagdossa a fejemhez, de nyilván én is belegondoltam, mit veszthetek, és így már nem csinálom!

Sztem a prosti meg még másabb helyzet. Fizetett érte? Szolgáltatást vett igénybe. Ott tuti nem szerelem van.... Nyugi!

2016. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
10e. Ha Valakit szeretek, akkor nem kérem arra hogy olyat tegyen ami neki rossz. Főleg ha olyan érzékeny a torka ,hogy hanytatja. Ha nem akarja nem kell. Van még puncija is, az meg épp elég. Meg cicije, teste , személyisége. Van bőven mire felizgulni.
2016. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
27%

Ez annyira szànalmasan hangzik nőként mondom.

Mindig az,hogy nem megy az oràl ezt sosem értettem,ha nem megy nem kìvànod eléggé a férjedet,vagy undorodsz tőle és a péniszétől. Ez sajnos îgy megy a mai vilàgba,ha te nem teszed meg neki ,amire vàgyik megteszi màs. Hisz te undorodsz tőle,majd màs nem fog.... Ennyi

2016. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

6-nak lebukásról.

Kb. 1éve óvszerrel védekezünk, 2 hete gyógyszert szedek. Probálkoztam nála s mindenképp csak óvszerrel akart, na akkor már gyanús volt. Most hétvégén megint próbálkoztam, akkor azt mondta nincs rá felkészülve. Számon kértem, s bevallotta hogy nyáron volt a prostival. Bepánikolt hogy nincs óvszer, félt h megfertőz.

2016. márc. 23. 18:05
 16/18 A kérdező kommentje:

14-es

Ha vissza olvastál volna egy kicsit "mint nő" akkor nem írtál volna ilyen baromságot. Elöszőr is nem undorom a páromtóll egyáltalán, hisz akkor nem lennénk még 25 év és 4 gyerek után is vele ráadásul a legkissebb gyerek 4 éves mig a nagyobb tesói már nagykorúak.

Másodszor nem tudom hogy mit szólna a párom ha lehánynám mikor ő pont elélvezz.

2016. márc. 23. 18:19
 17/18 anonim ***** válasza:
69%

Az, hogy prostival történt a "megcsalás", annyiból "megnyugtató", hogy szerelem biztos nem volt köztük... nem hiszem, hogy a férjed bármi hasonlót érezhetett a prosti iránt mint irántad, tehát nem téged helyettesített. Szerintem az lenne a súlyosabb vétek, ha pl. egy discóban, fb-n vagy egyéb helyen (nem hivatásossal) jött volna össze az alkalmi partnerével, mert akkor már többről van szó mint puszta üzletről, ott beletartozik a vadászat élménye is...

Szerintem mindenképpen beszéljétek meg a dolgokat, mielőtt kidobnád, lehet hogy már Ő is megbánta...

2016. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16%

Ez csak ócska kifogàs ,arra hogy ne keljen megtenni,de igenis undorodsz tőle ,màsképp nem ìrnàl ilyet ,hogy hànyok tőle..

Nem tudom te mit szólnàl ,ha a pàrod azt mondanà neked nem nywl ki,mert odahànyik..?

Neked tetszene gondolom idővel te is megcsalnàd!!

Szerintem vàljatok el enbek a kapcsolatnak úgyis lőttek màr régen! Ez 14-es voltam

2016. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!