Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit válaszolnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit válaszolnátok őszintén?

Figyelt kérdés
Ha lenne pasid es hazibuliba lennetek de a pasid hazamenne te meg nagyon kiutned magad es a pasid haverja csinalna rolad olyan kepeket hogy felrehuzza a bugyid simizi a puncid meg ilyenek.. es masnap megzsarolna hogy ha lecumizod akkor nem mutatja meg a pasidnak mit szolnal oszinten?
2016. febr. 2. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Feljelenteném zsarolásért és személyi jogok megsértéséért.Illetve annak tervezéséért.
2016. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Személyiségi*
2016. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Megfenyegetném, hogy feljelentem.
2016. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Pláne, ha meg nagykorú sem vagy.
2016. febr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Egyrészt soha nem ittam annyit, hogy kiüssem magam, az italomat pedig soha nem hagyom ott őrizetlenül, hogy netalán beleborítsanak valamit, másrészt nem engedtem soha olyan férfit a közelembe, aki olyan gyökerekkel barátkozna, akik ilyenre képesek lennének.


De ha mégis elképzelem, hogy ilyen helyzetben lennék, akkor elmondanám a barátomnak, hogy mi történt, aztán feljelenteném az illetőt (azért jó, ha tudod, hogy ha egy akaratnyilvánításra képtelen állapotban levő személy nemi szervét fogdosod, az szexuális erőszaknak minősül).


Ha esetleg az agresszívebb, bosszúszomjas énemet hozná ki belőlem az eset (ami szerencsére nem valószínű), akkor esetleg belemennék az ajánlatba, és a művelet közben leharapnék a pasi péniszéből egy akkora darabot, amekkorát tudnék, a metszőfogaimmal leválasztott darabot lehúznám egy WC-n, amíg még sokkos állapotban van a fájdalomból, nehogy vissza tudják varrni, valami töményebb alkoholos itallal szájat öblítenék, aztán azonnal hívnám a mentőket. A sajnálatos eset kivizsgálása során meg azt a vallomást tenném, hogy a pasi erőszakoskodott velem, én meg a fulladástól való félelmemben sokkos állapotba kerültem, és szájzárat kaptam.


Remélem, elég drasztikus voltam ahhoz, hogy elvegyem a kedvedet egy ilyen akciótól! xD

2016. febr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 aperitif ***** válasza:
79%

1. Feljelenteném

2. Haverokkal megveretném, bár az előzőekben ecsetelt leharapás se rossz ötlet.

3. A pasit, aki magatehetetlenül otthagyott a buliban, a vadbarom haverjával, kirúgnám.

2016. febr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
61%

1. kérném, hogy mutassa meg az aktfotókat.

2. kiválogatnám a szebb képeket, amiket kedvesen megkérném rá, hogy ezeket feltétlen küldje el a páromnak, mert nagyon jól nézek ki rajta. Amint ez megtörtént, megkérném a párom, hogy a csatolt képeket legyen szíves megtartani mint tárgyi bizonyíték a rendőrségnek meg menne a feljelentés zsarolás és nemi erőszak vádjával!

2016. febr. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

aperitif

tanulj már meg értelmezni valamit

nem úgy hagyja ott a pasija, hogy már ki van ütve

olvasd el a kérdést még egyszer aztán mehet az általános iskola csapó 2

2016. febr. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 aperitif ***** válasza:
100%

Elolvastam még egyszer. Tényleg nem írta, hogy már ki volt ütve, amikor otthagyta. Viszont én ahhoz vagyok szokva, hogy akivel elmegyek egy buliba, azzal megyek haza is. Kicsit régimódi vagyok, ezért nekem furcsa, ha egy piálós buliban otthagynak egy lányt egyedül, pláne, ha ilyen inkorrekt haverjai vannak.

Változatlanul azt mondom, hogy ha velem ilyen megtörténne (kicsi a valószínűsége), akkor én a pasit is meneszteném, akivel mentem, és aki nélkülem ment haza.

2016. febr. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

1-Nem járok bulikba

2-Nem iszom alkoholt

3-Nem hordok szoknyát

A kérdésre válaszolva pedig,ha ilyen történne meg velem,elmondanám a barátomnak a teljes igazságot,hogy eléggé kiütöttem magam és a haverja zsarolt stb.Amúgy meg elég érdekes egy komoly kapcsolat lehet,ha elmentek egy buliba együtt,aztán meg a pasi haza megy vagy lelép,a csaját meg otthagyja egyedül.:O

2016. febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!