Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen esetben elfogadhatón...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen esetben elfogadhatónak számít, hogy merevedésem van, vagy ez beteges?

Figyelt kérdés
Ideiglenesen egy szobában vagyunk a növéremmel és volt már olyan, hogy este láttam meg hallottam is mikor maszturbált, persze akkor csinálta mikor azt hitte, hogy én már alszok így nem tud róla, hogy én tudok erről, ettől merevedésem van, szerintetek ez így elfogadható ?
2016. márc. 23. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nincs benned semmi hiba. Nem arról van szó, hogy a nővéredtől akarsz bármit is, csak felizgatnak a hangok. Teljesen érthető.
2016. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Így van, semmit nem akarok tőle, csak a hangok merevedést okoznak
2016. márc. 23. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Plusz gondolom serdülsz is, a kettő összejátszik. Ez nem beteges egyáltalán.


Az már inkább kenne, ha a képeire maszturbálnál, meg kukkolnád stb. De amit te csinálsz az normális, nem kell aggódni:)

2016. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Fogj hozzá te is, amikor ezt hallod, lesz ott pislogás :)
2016. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb köhögj jó hangosan ! :D
2016. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Legközelebb köhögj jó hangosan ! :D" Nnnnnnagyonvicces! Meg értelmes.
2016. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os ! Én ezt tenném, mert ezzel azt üzenem: még ébren vagyok ! Ő pedig biztosan levenné a lapot.. vagy legalább is elmenne a kedve tőle.
2016. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tuti nem tolnám olyan szobában, ahol valaki mellettem van, mindegy, hogy alszik, ez a gáz inkább. Vagyis én így látom, de nem vagyunk egyformák. :)
2016. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!