Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg nagyon gáz a push up melltartó egy kisebb mellű lánynak? Főleg férfiak válasza érdekel.

Figyelt kérdés

Kis mellű, 22 éves lány vagyok, és az önbizalmam a béka feneke alatt van. Mivel most jön a tavasz, a meleg, nyilván többet mutat meg magából az ember. Igazából egyszerűen csak nőiesebbnek akarom magam érezni, kiakarom kicsit emelni a dekoltázsomat, hogy csinosabban nézzek ki a ruhában. Persze nem akarom a nyakamba feltolni a mellem, ne gondoljatok brutál dolgokra.

Ezt most amúgy azért kérdezem, mert még soha nem hordtam pus up melltartót, és mindig is hallottam, hogy milyen gáz, mert ha lekerül, illúzióromboló. Érdekelne, hogy a férfiaknak mi az őszinte véleménye erről. Nem akarok könnyűvérű nőnek látszani, mert nem vagyok az, csak jól akarom magam érezni a bőrömben.

Vagy inkább ne foglalkozzak senki véleményével?


2016. márc. 23. 21:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen, ne akarjon másnak tűnni mint ami.
2016. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De ez nem másnak tűnés. Van aki befesti más színre a haját, aki sminkeli magát. Pedig ezek sem eredeti, natúr dolgok. Viszont ezeket meg mindenki eltűri, mert manapság ez már automatikus.
2016. márc. 24. 10:27
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Úgyis tudjuk, hogy push-up, de minket a látvány érdekel. 25F
2016. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#10 egy férfi inkább legyen szőrös, mint gyantázott kisköcsög... :)
2016. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
10es én 17 vagyok es nem szoros es cuki meg minden de engem ez pont nem erdekel mint írta 1eskent a lenyeg hogy neki melyik a jobb..
2016. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Most 24 éves vagyok és kis melleim vannak. Régebben engem is zavart, hogy picik, és nagyobb melltartót hordtam, vagy vastagszivacsosat, hogy minél nagyobbnak tűnjön. Aztán rájöttem, hogy annyira felesleges ilyeneken parázni, mert aki szeret, az a kis mellemmel fog szeretni. Plusz ilyennek születtem eredetileg, így a testem a kis mellemmel a legarányosabb. Meg néztem sok kismellű nőről meztelen képeket és megállapítottam, hogy tök szexik úgy is, így nekem sincs mitől tartanom. Ráadásul szerintem a push up melltartó kényelmetlen is, szóval már csak olyat hordok, ami egy ilyen nagyon vékony anyag, vagy nem is veszek fel melltartót. Hidd el, hogy minél inkább elfogadod magad és meglátod magadban a vonzó nőt, annál ellenállhatatlanabb leszel a férfiak számára, és nem az fogja őket érdekelni, hogy mekkora is a melled. Engedd szabadjára magad, a melleidet, légy vidám és imádni fognak..:)

24N

2016. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen az. Fogadd el vagy műttesd meg. Te se díjaznád ha a srácnak ki lenne tömve az alsógatyája.
2016. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem gáz inkább felesleges.A 17. válaszoló jól leírja.Sokkal izgatóbb,dögösebb ha egyáltalán nem veszel fel se ilyet,se olyat..
2016. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
23%

#10

Micsoda visszavágó. A másik válaszolónak igaza van. Ha ilyen igénytelen parasztokkal dugsz az a te bajod.

A szex meg két emberes játszma. Ha neked sz*r arról te is tehetsz.


Kérdező. A hajfestést ne vondd már egy kalap alá a mell kitöméssel.

2016. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Idegyűlt a gyerekcsapat,ha nem vagy 18 hagyd el az oldalt.Igen a szőr engem se zavar,de mikor a hátát meg lehet fésülni na az már igen.Kedves 13-as,gondolom te is közéjük tartozol.Kérdező hordj nyugodtan pudh uppot,ha abban érzed jól magad,nem kell a csírákkal foglalkozni.
2016. márc. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!