Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a szöveg tényleg nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szöveg tényleg nagyon gáz és nyálas volt?

Figyelt kérdés

Barátomnak szülinapja volt tegnap. Kiraktam instára egy képet, és ezt írtam hozzá : "Boldog születésnapot kívánok a legcsodálatosabb, legszerényebb, legalázatosabb férfinak a világon. Minden jót megérdemelsz, amit az élet adhat. Köszönöm, hogy melletted lehetek"


Erre a barátnőimtől megkaptam, hogy ez tök gáz, hogy lehetek ilyen nyálas, és amúgy is, ilyeneket azok írnak, akiknek kirakat a kapcsolatuk.

Próbáltam nem foglalkozni vele, de valahol nagyon bánt, főleg az a kirakatos dolog...

Szerintetek is gáz?


2016. márc. 24. 02:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, azt írsz ki, amit akarsz, szerintem édes. És normális, hogy büszke vagy a párodra, vagy megosztasz valamit, amitől jól érzed magad. Előfordulhat, hogy kicsit irigyek. Mindenesetre ne vedd a lelkedre.
2016. márc. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos amit kiírtál, én nagyon örülnék a pasid helyében, a többiekkel meg nem foglalkoznék.

22F

2016. márc. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

:DDD Tényleg nyálas. Na puff, van rá mentséged ^^


Én mindenesetre örülnék neki.

2016. márc. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azok nem is igazi barátnőid! Teljesen rendben van amit írtál.
2016. márc. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet féltékenyek a barátnőid és szúrja a szemüket, hogy neked ilyen értékes barátod van.


Egyébként az a kérdés, hogy a barátodnak tetszik-e amit írtál, ha neki nem nyálas és tetszik neki akkor semmi probléma. Nyilván erre ne kérdezz a barátodnál rá, mert az már erőltetett.

2016. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a világgal, hogy a romantika egyre inkább kiveszik belőle és aki meg megpróbálja fenntartani, azt lehurrogják, visszahúzzák, kinevetik a barátai, ismerősei. Mintha valami perverzió, vagy tiltott dolog lenne! Pedig nem így van, hanem hidd el a pasidnak bizonyára nagyon megmelengette aszívét ez a néhány sorocska és valószínűleg nagyon őröl Ő is neki, hogy ilyen párja van.

A kívülállók meg le vannak sz.. sajnálva! Ne foglalkozz vele egy percig sem.


Ha pedig a kirakatos dolog bánt (amúgy nem kéne), akkor legfeljebb az ilyen üzeneteidet ne rakd ki a kirakatba, hanem prívát küld el neki, hogy más ne lássa!

Ilyen egyszerű ez kérem! :)


Én speciel nagyon örülnék egy ilyen üzenetnek és egyáltalán nem tartanám gáznak! :)

2016. márc. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A "barátnőid" féltékenyek a kapcsolatodra...ne törődj velük.
2016. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sok férfi most irigy egy picit a barátodra.

Ne azt nézd hogy mit mondanak,hanem azt hogy ki mondja.

2016. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem lenne gaz! Orulnek ha ilyet kapnék :)
2016. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos volt tőled , a baràtnőid meg azért mondtàk ezt ,mert irigyek és féltékrnyek a kapcsolatodra.

Egyik füleden be màsikon ki.

Cuki csaj lehetsz.

A baràtod mit szólt?

2016. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!