Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Holnap lesz az eljegyzésem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz az eljegyzésem és szeretném ha segitenétek! Párom nem egy olyan nyálas tipus milyen szöveg illene neki amivel megkéri a kezemet és nekem mit kellilyenkor mondan?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
hogy ez milyen tundermesebe illo... biztos nem igy kepzelted el kislanykorodban
2010. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Mondj el mit érez irántad, lehet nem lesz nyálas, de biztos romantikus lesz. Gratulálok nektek!!:))
2010. jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

"leszel a felségem?"

"Igeeeeen!!!"

2010. jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Neked, mindenképpen egy igen-t kell mondanod, ha hozzá akarsz menni. :)

Neki pedig egy "hozzám jönnél feleségül?"- kérdés is megteszi, ha nem akarja bővebben kifejteni a dolgot.


Ha keretet akar adni a dolognak, akkor elmondja kb. ezt: Tisztelt Megjelentek! X és én már y éve vagyunk együtt. Úgy érezzük, hogy a kapcsoltunk megérett arra, hogy hivatalosítsuk/megesküdjünk/tovább lépjünk. Emiatt is teszem fel a kérdést: Hozzám jönnél feleségül?"


Te pedig elrebeged a válaszod. :)

Hajrá! :)

2010. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk nem volt semmilyen hosszabb beszéd. Elmondta, hogy én vagyok élete szerelme, és hogy hozzámennék-e! Nekem ez elég volt!
2010. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Hát, ha nem tudtok beszélni, akkor javaslom, hogy bólogassatok ... A vendégeknek, mivel eljegyzésre hivatalosak, meg majd csak leesik, hogy megkérték a kezedet, te meg igent mondtál.

De van egy olyan érzésem, hogy tudtok ti beszélni. Csapjatok a seggetekre, aztán szedjetek már össze pár gondolatot. Röhej, hogy ilyen fórumon kell az ilyet megkérdezni.

2010. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

4. lennék:


Nálunk úgy zajlott a dolog, hogy a párom felállt, és kb. ezt mondta: "Kedves Vendégeink! Nem szeretnék nagy beszédet tartani. A meghívó alapján mindenki tudja, hogy miért is gyűltünk így össze, családiasan. Térjünk is rá a lényegre: Kedvesem, szeretném, ha hozzám jönnél feleségül! Ugye hozzám jössz?"

Én meg értelemszerűen röviden és tömören igen-t mondtam. :)

2010. jan. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk is hasonlóan zajlott, mint az előttem szólónál. "hozzám jösz?" "igen" nyálas szövegektől én is lekapartam volna a falat :P romantikázni meg könnyezni ráértek az esküvőn :)
2010. febr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!