Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz fiúk hogy képzelitek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúk hogy képzelitek el az első alkalmat?

Figyelt kérdés

Egy tapasztaltabb lánnyal,

vagy egy szűz lánnyal lenne nektek jobb?

És ha szűz lánnyal lenne az első alkalom akkor hogy csinálnátok?


2016. márc. 24. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

28/F szűz vagyok...4 hónap és 29


ha elakarom veszíteni akkor nekem már csak a prosti marad

de már ahhoz sincs kedvem...


---


ha egy szűzlánnyal ? egy kicsit megnyugodnék, hogy nem lenne összehasonlítási alapja, és nem baj, ha bénáznék stb, de annyira önző meg nem vagyok, hogy elrontsam neki az első szexét... hát én megmondanám neki, hogy keressen magának tapasztaltat és azzal valószínű élvezni is fogja, hiába tetszene a lány ezt mondanám neki.


--


Tapasztalt ? hát nem hiszem hogy sokan szeretik azt, ha hamar elmegy a fiú és bénázik ,szerencsétlenkedik ott...

persze vannak akik vérprofik elsőre is, de ez ritka.

2016. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Mind a ketto jo..

Ha szűz akkor ketten jövünk ra mit hogy..

Ha idősebb tapasztalt akkor meg szet szedd az agyban es tanithatna 😊

Ui: Gyorsan tanulok 😉

17F

2016. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én inkább egy szűz lánnyal veszíteném el, és hosszú előjátékkal, majd kutyus, vagy misszionárius póz.


Én úgy képzelem el, hogy mind a ketten hamar elmegyünk, a lánynak először fáj i fog, de aztán neki is nagyon kellemes lesz. Úgy képzelem el, hogy a lány nagyon nedves lesz, de kicsit talán feszengve fogja érezni magát, hogy először van meztelenul egy ferfi tarsasagaban ... Ja és biztos fantasztikus lesz:)


17F

2016. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Mekkora vesztes vagy 1-es.
2016. márc. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!