Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítanátok a barátnőtökkel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátnőtökkel, ha nem lenne hajlandó orális szexre?

Figyelt kérdés
Kiderülne hogy nem csinálná sose, nem lenne hajlandó orális szexre.
2016. márc. 24. 22:47
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
38%

Én nem szakítottam vele. De egy idő után annak ellenére csinálta, hogy nem szereti. Ez egy olyan "élmény", ami (is) tönkretette a házasságunkat. Így nem szakítunk, hanem, 20 évvel később válunk. Ez jobb?

Ne bánd, ha kidob emiatt valaki, mert a kapcsolatotok úgysincs jövője.


Igazából nem értem, hogy miért nem akarod csinálni. Nincs benne semmi rossz, ártani sem tudsz vele, max ha undorral, közönyösen csinálod.

2016. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
69%
A jó szexuális élet is fontos egy kapcsolatban.Nőként mondom,hogy ilyen nem kellene,aki soha meg nem tenné.Nem szeretem, ha undorodnak tőlem.
2016. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
Azért az embernek vannak elvárásai, amiből nem ad. Pl legyen fekete bőrű, 90 kiló feletti, vagy adott esetben, adjon orált. Most fehér bőrű 40 kilóként hiába háborogsz, ha neki az kell, mert anélkül nem érzi boldognak magát.
2016. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
66%
NEM!!!!! A szopás a kézimunka után a legegyszerübb gyors elélveztetési mod. Azért kedvelik a prostik is. A szeretkezés ennél sokkal többet tud nyujtani. De ezt a kisfiuk/kislányok még nem tudják.
2016. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
44%
igen,vagy jobb lenne ha nem szakitanánk és melette más adná meg?
2016. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
50%
Bla bla bla,hagyjuk már....pont azért kell megpróbálod mert szereted,ne ezzel takarozz,ha undorító a farok akkor nyalj puncit...bezzeg ha kinyalnak az zsír....léc!
2016. márc. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
41%
:D én konkrétan már 2 nővel is ez miatt szakítottam.
2016. márc. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
84%
Nem szakított velem a barátom, mert egyrészt tovább látott az orránál, nem kényszerített olyasmire, amit nem akartam, és számára is létezett szex és élet is orál nélkül. A szexuális életünk így is remek volt.
2016. márc. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim válasza:
Szerinted ilyeneken gondolkozom (esetleg igennel válaszolnék?), amikor még barátnőm sem volt? 21/F
2016. márc. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
Egy nőnél jó ha jól tud szopni. Mind a kettőtöknek jó lesz egy idő után.
2016. márc. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!