Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítanátok a barátnőtökkel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátnőtökkel, ha nem lenne hajlandó orális szexre?

Figyelt kérdés
Kiderülne hogy nem csinálná sose, nem lenne hajlandó orális szexre.
2016. márc. 24. 22:47
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
24%

Igen szerintem ez azert egy elég alap dolog, es semmi köze, hogy szeretem vagy nem.

Es mi az oka amiért nem szereted? Megalázónak találod?

2016. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
44%
én pl nem szeretem sem csinálni sem kapni, nem tudom miért. De csinálom a páromnak, persze nem mindig. Pl ha meg van akkor csinálom meg ilyen meglepi szerűen, van hogy kikötöm és csak azt kapja. Tudja, hogy nem szeretem csinálni, de hát istenem :D szeretem :)
2016. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
88%

nem kritérium

soha nem kényszerítenék olyat egy nőre amit nem akar

persze jól esik, de ha nem hát nem

35F

2016. márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
83%
Nem dobnam! Akkor dobnam a barátnőmet ha nem nyalhatnam ki éjjel nappal! En nem igénylem a szopást! En a nyalast igénylem. Ha a csajom nem szeretne leszopni akkor nem gond nem erőszak mert a makkot a huvellyel is lehet izgatni....
2016. márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

Ferfikent nem jonnek vele ossze. Zavarna es bantana hogy az egyik legfontosabb testreszemtol undorodna, es undorodassal meg finnyassaggal nem lesz soha jo egy szexualis elet. Az tenyleg ugy jo, ha mocskos. Aki meg undorodik, az sosem fogja megtudni, mi a jo. Azzal nem is leszunk soha egy szinten szexualisan.

Nokent pedig azt tudom neked mondani, hogy fogalmad sincs mekkora hatassal lehetsz egy pasira egy jo szopassal.

2016. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
87%

Pont egy ilyen lany tetszene!

Engem inkabb idegesit minthogy izgat a dolog, amolyan kinlodas ahogy csinalja a lany, igy aztan en mellozom az eletembol!

2016. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nem kellene olyan nő.23f
2016. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
37%

Nőként válaszolok és nőként mondom, hogy nekem se kéne olyan pasi, akinél nem alap az orális szex. Ugyanis ez kapcsolat akkor jó, ha mind testileg, mind pedig lelkileg összepasszol két ember és egyeznek az igények. Ahol az egyik félnek nem alap az orál, a másiknak igen, ott nálam a kapcsolat meg van lőve.

És olyan nincs, hogy azért mert szeretem, akkor elvagyok nélküle is. Ilyen nincs! Az embernek egy idő után igen is ki fog jönni, hogy hiányzik neki ez a dolog, mindig benne lesz, hogy van valami igénye, amit a másik nem akar kielégíteni. És bizony itt két lehetőség van. 1. szakítanak, 2. félrelépés van.

Nincs harmadik lehetőség! Az elején még elviseli a másik, de hosszútávon ha valakinek erre van szüksége, akkor így vagy úgy, de meg fogja kapni. Vagy legalábbis törekszik rá, hogy megkapja.

Szóval nálam azért elég hamar mindig kiderült, hogy ki milyen az ágyban, mik az igények. Szerencsére olyan pasi nem volt, aki nem nyalt volna, de ha lett volna, nem alakítottam volna vele ki hosszútávon kapcsolatot, mert nem tudott volna teljes mértékben kielégíteni. És akkor meg mi értelme? Semmi.

És nincs azzal baj, hogy te nem csinálod, csak olyat párt kell magad mellé találni, aki nem is igényli. Amivel igen nehéz dolgod van, mivel az orális szex jó és elég kevés ember van, aki nem szereti, vagy szeretné.:)

2016. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
91%

Nem, ha nem akarja, akkor miért erőltetném.. Van aki megalázónak tartja, nem undorodik tőled.

Barátnője volt szerintem azoknak, akik itt teszik az agyukat, hogy egyből szakítanának.

2016. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
54%

na meg amikor gyk-n olvasom az ilyen kezdetű mondatokat, hogy "nőként mondom" "nő létemre mondom" akkor már tudom ,hogy fiú írja

egyébként nem nyalásról volt szó, nem ugyanaz a kettő

2016. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!