Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok milyen fehérneműt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen fehérneműt vállalnátok be a partner kedvéért, hogy felhúzzátok? Pl.combfix, tanga, fűző stb?

Figyelt kérdés
Életkorotok is írjatok ki.

2016. márc. 25. 06:44
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

van olyan csaj aki nem hord tangát? vagy ne venne fel egy combfixet?

kedves kérdező vagy túl fiatal vagy és nincs semmi rálátásod a dolgokra és azért kérdezel ilyet vagy már lassan túl vagy a 70en és azért kérdezel ilyet mert a te idődbe az ilyesmi elképzelhetetlen volt! hahóó 2016 van..12 éves kislányok tangát hordanak

2016. márc. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Én tangát meg combfixet amúgy és szoktam felvenni. Bármilyen fehérneműt felvennék ha tetszene a barátomnak.

18/L

2016. márc. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk én nem hordok mindig tangát, franciát hordok főleg. De van fűzőm is, szobalány ruhám, diáklányos ruhám is van. És nem csak a párom kedvéért veszem fel, nekem is tetszik, hogy szexi lehetek :) az első válaszolónak pedig, nem értem miért nem lehet válaszólni? nem tök mind1 hány éves? A Te válaszod gyerekesebb mint a kérdezőé. 23/l
2016. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Bármit felvennék én is, ha a barátom kéri. Combfix és tanga az alap. 18/l
2016. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Csak tangáim vannak és bármit felveszek amit szeretne
2016. ápr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Előző vagyok 22/L :)
2016. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Ez mind alap amit felsoroltál, ha bevállalósabb formám van akkor inkább már a ruha ami nem hétköznapi, na azzal fel tudom húzni.

22

2016. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Hová kell felhúzni?
2016. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!