Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen pasival? Az ő orgazmusával vége is a szexnek.

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve vagyunk együtt, és kezdem unni, hogy a szex mindig az ő orgazmusáig tart. Én meg nem tudok elmenni. Egyszer se volt még vele orgazmusom! Tudom, hogy velem eleve nehéz, nehezen engedem el magam, és fáj is a behatolás, pedig elég nedves vagyok. Na de ha így nem... A nyalást se csinálja úgy, ahogy mondom, ahogy jó lenne. Sőt egyszer ujjazott, amikor igen jó volt és közel jártam az élvezethez már én is, akkor meg abbahagyta mert elfáradt!! De nem is értem ez nem bántja?? Pedig tényleg szeret meg nem akar elveszíteni, de ez nekem nagyon rosszul esik!

Erőltetni meg nem akarom, mert akkor még inkább nyomás alatt érezném magam, hogy el kéne már mennem nekem is, és nem sikerülne.

(Magamnak tudok orgazmust okozni, csiklóit is, hüvelyit is.)



2016. márc. 25. 07:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

1év alatt untad meg? ez is gáz a mellett hogy a palid is az.

én nem szeretem mikor 1 kérdés alá azt írják egyböl hogy szakíts vele. de én most nagyon azt mondom h szakíts vele. hogy miért? mindenért külön és összesen is amiket felsoroltál. és a kurwa anyját a pasidnak. milyen elfáradt az orgazmusod előtt

2016. márc. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

Bocsi de valahogy az #1-nek eleg igaza van > gondolkodj mar el ??

azert felmunkat mar ne csinaljon !-evig !!! eleg sokaig birod !!!!

2016. márc. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
És 1 év után még vele vagy? Nálam sincs tovább sex ha elmegyek de arra mindig is figyelek hogy neki is jó legyen!
2016. márc. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. sztem ha 1 pali olyan h a farka és teste is elfárad orgazmus után legalább vegyen 1 kis olcsó vibrit amit a punci befejezéséhez használ az ujjai és nyelve mellett. de annyira nem is dögölhet ki senki hogy a nyelve se mozogjon mert az már halálos.
2016. márc. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem tudunk sokszor együtt lenni, jó, ha 1 héten egyszer, de mostanában annál is ritkábban. Előtte szűz voltam, azt hittem majd egyre jobb lesz. Közben valahogy elröpült az idő, ez eltörpült más gondjaim mellett, úgyhogy valahogy ezért tartok itt. :/ Biztos nincs más megoldás a szakításon kívül?
2016. márc. 25. 08:03
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van csak zsarolni kellene. De az már nem az igazi. Nem orálozól neki vagy mielőtt elmenne megmarkolod a farka tövét ezzel is késleltetve hogy neki jó legyen. Vagy nem engeded magadra míg ki nem elégít.
2016. márc. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

ha akarsz sexelni ebben az évtizedben akkor nincs más megoldás a szakításon kívül. és ha nem elégülsz ki az nem sex hanem kínzás. nem értemi mért okoz gondot hogy ködögölve érzi magát az a lényeg hogy jól kidögöljetek mindketten. persze az is megeshet hogy hibar alacsony a libidója a barátodnak, és nem akar orálisan lenyűgözni olyan szándékokkal se hogy gyakrabban cumizd.

katasztrófális. de a döntés a tiéd. nem kel elkapkodni semmit. de azt ne hidd hogy egy ilyennel meg lehet ezt beszélni. max 2hétvégére összekapja magát majd megunja utána megint

2016. márc. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hagyd ott
2016. márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
Nincs más megoldás. Szakítasz vagy szenvedsz
2016. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam nagyon fontos, hogy a lány is elmenjen. Soha nem hagytam úgy senkit, hogy ne legyen orgazmusa, ha előbb el is mennék, akkor is megoldom, hogy jó legyen neki.
2016. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!