Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mitől lehet vagy mi lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet vagy mi lehet ez? HPV vírus?

Figyelt kérdés

Ma észrevettem a húgycsövem belsejében 2 db pici szemölcsszerű pirosas dudort. Nem nagyon szoktam nézni a húgycső belsejét így fogalmam sincs róla mióta lehet ott. Viszont nem értem ha az hogyan kaphattam el 3x volt h orálisan csinálták, de gumival voltam benne utána, és 2 alkalommal csináltam 2 nélkül is, de ez a kettő két tizenéves lány volt nem akarom elhinni hogy elkaphattam valamit :(

vagy lehet hogy aids vagy rák? :(

és ha ez a hpv virus akkor ezek után élhetek szexuális életet ha mostantól csak óvszerrel csinálom? nem szeretném továbbadni semmiképpen sem a betegséget ha valóban az. Illetve érdekelnek a gyógyulási esélyek is?

Mivel amit olvastam azok a felületi szemölcsökre vonatkoznak de ha a húgycső belsejében van akkor hogy szedik ki? Gondolom az nőni fog biztos valami baj lehet, de nem szeretném hogy levágják a péniszemet.

Nagyon kétségbevagyok esve :(



2016. márc. 25. 19:51
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsánat: *2 alkalommal csináltam GUMI nélkül is
2016. márc. 25. 19:52
 2/2 anonim ***** válasza:

Háziorvos->Urológia

Ha az urológus nem tudja,hogy mi ez,akkor jöhetnek az STD tesztek,amiket vagy a patikákban lehet kapni vagy meg lehet rendelni neten.

2016. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!