Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerkedek egy fekete férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy fekete férfival, aki Afrikában született. Kell-e tartanom bármiféle fertőző betegségtől (pl HIV vírus. ) Hogyan kérdezzek erre rá?

Figyelt kérdés

Ez a férni nekem nagyon szimpatikus, ismerkedünk egymással. Afrikában született, de 4 éves korától Németországban nevelkedett.

Szeretnék vele majd később lefeküdni stb..de azért ez erősen motoszkál az agyamban, hogy örökölhetett is akármit, meg ki tudja előttem kikkel volt együtt.

Természetesen használnánk óvszert mindenképpen, de nem nyújt 100%os biztonságot, orális szexnél meg nem szoktam használni. Plusz ha esetleg komolyabbra is fordulna a dolog akkor más megoldást választanánk.


Valós szerintetek a félelmem? Az első randik elején nyilván ezt nem fogom felhozni, sőt az első együttlét alkalmával is elég gáz lenne ilyet kérdezni.


2015. szept. 25. 00:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
akkor inkabb egy szír pasi tologasson
2015. szept. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%
Kérjél referenciákat a volt barátnőitől és tőlük kérdezd meg.
2015. szept. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Magyar férfinál is (minden partnerrel) javasolják a teljeskörű STD-szűrést szexuális kapcsolat előtt.

Minden új partner előtt és gyerekvállalás előtt.

Ez része az intim higiéniának.

2015. szept. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Őszintén, ki jár ilyen vizsgálatokra az első szexuális együttlét előtt? Egy ideális világban persze jó lenne.
2015. szept. 25. 01:01
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs szexuális előélet, akkor nem kell. Ha a fiú szűz, akkor nem kell.
2015. szept. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy szűz 27 évesen, meg nem is tűnik olyannak, szóval egy magabiztos férfit látok magam előtt. Ha szűz is lenne előfordulhat, hogy amikor megszületett az anyáról átterjedt a fertőzés.

Nem nagyon tudom mik folynak Afrikában, hirtelen arra sem emlékszem, hogy melyik országban született pontosan.

2015. szept. 25. 01:16
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát senkivel ne tervezz szexuális együttlétet, akiről még azt sem tudod, melyik országból származik!

Én azt hittem, jól ismerem a szerelmemet, és mégis kettős életet élt, mégis nemi betegségeket kaptam tőle, köztük májgyulladást is.

2015. szept. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ez durva kedves utolsó. :O

Az a baj, hogy már nem olyan világban élünk, hogy teljesen kiismerjek/megismerjek valakit akivel tervezek szexelni.

Nem azt mondom, hogy összefekszem mindenkivel, de azért én sem tudok hónapokat várni az együttlétre, pár hét alatt meg nem lehet megismerni teljesen senkit.

:(

Ezért is futott át ez az agyamon. Persze egy fehér, európai férfinak is lehet akármi baja, eddig akikkel együtt voltam csak akkor váltottunk a gumiról amikor már megbíztam benne, de ahogy az utolsó is írta, sosem lehet tudni, vannak akik képesek hazudni. :(

2015. szept. 25. 01:27
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Hát nézd, az emberek erős %-a előbb összeházasodik és csak utána szexel.

Tudni kell LEMONDANI azokról a 2lehetséges" partnerekről, akik nem hajlandók megfelelő alapot építeni egy komoly kapcsolatnak.

Ha valaki nem tudja, hogy egészséses-e, és nem érdekli, hogy önfeledten tudj vele szeretkezni, hogy ne kelljen féltened közben az életedet, akkor annak nem fontos sem a Te egészséged, sem az, hogy pont veled szeretkezzen, sem a szexualitás maga.

Akkor meg mit akarnál tőle?...

Nekem nagyon fontos a szexualitás, és alap, hogy egészséges legyek.

2015. szept. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja és hát a gumi is csak a betegségek kb. felétől véd...
2015. szept. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!