Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kankó nemi betegségel mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kankó nemi betegségel mit kezdjek?

Figyelt kérdés
valószinű hogy kankó gonorrhea nemi úton terjedő betegségem van erre csak most jöttem rá egy hónapal a tünetek után eddig azt hittem csak húgycső fertőzés de utána néztem a neten és a kankó tüneteit észlelem mit lehet tenni késő már kezelni?hova menjek urológia vagy nemi beteg gondozó?

2016. márc. 26. 06:04
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

nemibeteg gondozó.....

és ne dugj kérlek mással ne tedd tönkre más életét.....

2016. márc. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondozó. Ugyan azt mondom mint az első! Ne dugj addig mással míg ki nem gyógyulsz.
2016. márc. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Antibiotikummal tökéletesen gyógyítható, keresd fel a területileg illetékes bőr- és nemibeteg gondozót!
2016. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De így egy hónap után nem lesz már késő?lehetséges az hogy kialakult már nálam meddőség? lehet beképzelem magamnak de a spermám álaga olyan fura takony szerű fehér kicsit genny szagú
2016. márc. 26. 09:15
 5/9 anonim ***** válasza:

A csodára vártál egy hónapig? Egy felelőtlen emberke vagy.

Könnyen előfordulhat,hogy egy életre hazavágtad magad öregem.


Nemi beteg gondozó. Minél előbb!

2016. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rögtön orvos. Isten nem fog rajtad segiteni.

Betegségnek 3 stádiuma van. Húgycsőgyulladás, dülmirigy gyulladás, majd mellékhere gyulladás, és ha nem kezelik sterilitás.

Mikor kezdődtek az elváltozások spermádon?

Gondolom 3. szakaszban lehetsz.


A kezelés meg Penicillin nagy adagban, ha nem vagy rá allergiás.


Majd fejleményeket irj.

2016. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ember ,mire vártál eddig..??
2016. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam hogy majd a idő meg gyógyit utálok orvoshoz menni de most be kell látnom hogy kedden muszály lesz buszal be mennem a szomszédos város kórházába.
2016. márc. 26. 12:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Van okod feltételezni a kankót? Mert az nem olyan betegség, amit csak úgy elkaphat az ember, mert a hordozója is megszenvedi a tüneteket.
2016. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!