Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok és még nem volt nőm mert csúnya vagyok. Kezdjek el prostizni?

Figyelt kérdés
Más opció nem nagyon van. Milliomos se vagyok szóval nem tapadnak a nők.
2016. jan. 30. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen. Ha csúnya vagy, ingyen egy nő se fog szexelni veled.
2016. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen,kezdj el,igy legalább hozzáférhesz szép lányhoz is
2016. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hozzáérhetsz
2016. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok vsúnya sőt kezdek jól kinézni gyúrás nekem sem volt még 21 vagyok
2016. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

láttam én már embertelenül ronda párokat és boldogok voltak :)


ezen biztos nem múlt.

2016. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azéet nem volt még nőd, mert aszociális vagy és nem ismerkedsz, vagy rosszul ismerkedsz.
2016. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy soha az életben nem lehet olyan lány, aki legalább szóba állna veled! Tapasztalatból tudom, hiszen alacsony vagyok és ocsmány, ezért 29 évesen is szűz vagyok. Prostihoz nem mennék elvi okokból. Azt viszont remélem figyelembe veszed, hogy a lakásos prostik válogathatnak is, nem muszáj nekik bevállalni mindenkit, mert így is eleget tesznek zsebre. Szóval ha prostizni mész csúnya fiúként esetleg a sima út széliek nem utasítanak vissza, de ők is csak akkor nem, ha sehogy sem tudnak kibújni alóla.
2016. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Na jo! Ezennel engedélyezem neked. (Ha van rá pénzed és dugni akarsz végre akkor miért ne??? Mit kérdezgeted itt?)
2016. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha tudod fizetni a rendszeres prostizást akkor csináld.

De az lenne a legjobb ha pozitívabban állnál hozzá az élethez. Ha azon fogsz kattogni, hogy csúnya vagyok sose lesz senkim akkor nem is lesz.

De ha elszántan állasz hozzá, hogy akkor is találok egy nőt akivel boldog leszek akkor előbb-utóbb megtalálod.

Igen bármennyire rossz hír neked kell megtalálnod, neked kell próbálkoznod, és lehet alacsonyabbra kell helyezned a mércét, vagyis olyan lányokkal próbálj ismerkedni akik közelebb állnak a te külső jegyeidhez. Egy idő után a csúnyább lányok is rájönnek, hogy nagy az elvárásuk és nem jön értük a szőke herceg fehér lovon és boldogok lesznek egy esztétikailag ugyan kifogásolható, de másban kitűnő tulajdonságokkal rendelkező férfi mellett.

2016. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Simán. Ajánlom a rosszlányokat, vagy a beszámolókat.
2016. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!