Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a lány akivel alakul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány akivel alakul valami régen sok férfival volt (alkalmi is), most meg arról beszél hogy lassan akar haladni, akkor én lettem a pancser béna papucs lúzer?

Figyelt kérdés

Csak őszintén, mert ha erre a szintre jutottam, akkor amúgy is nagyon el kell gondolkodnom az életemen.


Megismerkedtem egy pincér csajjal, akivel eddig 2 randink volt. Már az első randin megcsókoltam, de utána hozzá tette, hogy szeretne lassan haladni. Aztán elmondta, hogy két kézen éppen meg tudja számolni hány férfival volt az életében, amik közt alkalmiak is voltak. Tavaly még valamilyen srácba is beleszeretett, akin még nincs túl, ezért arra kér haladjunk lassan.

Na most elképzeltem hogy hány srác járt már a pinájában és milyen könnyen jutottak be oda. Ehhez képest egy balherének érezném magam, ha én meg mondjuk sok-sok hetet várnék ugyanarra.


Férfiak válasza érdekel

Én 23/F, ő 20/L


2016. márc. 26. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Tedd fel a kerdest.. Megeri várni raaaa?? 👀
2016. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ha valakinek azt mondom, hogy lassan haladjunk nyilván azért mondom, mert többet akarok, mint egy alkalmi kapcsolat.
2016. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolkodsz, akkor mindenkiben lehet kivetnivalót találni, amiért nem érdemes várni rá. Lehet, olyan valakit akar, aki megbecsüli és annak egyik jele, hogy nem rohanja le. Elege lehet már a be nem váltott ígéretekből bizonyára. Döntsd el, érdemes-e várni rá! Tedd mérlegre miért igen, miért nem és döntsd el!38/F
2016. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Egy 20-éves lehajtott verda,már kiégett.Barátom te ,megfogtál egy "céges" verdát.Akibe már sokan belehánytak.Takarítsd ki a lelkivilágát.

S még tegyél bele pár kilométert.

Igen! Egy nőről beszéltem!

Nem lúzer vagy! Csak egy szerencsétlen.Aki egy lestrapált .....kapott.

2016. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1: Cuki, aranyos, ha ezt nem mondta volna amit mondott, akkor azt hinném hogy belsőre is rendben van. De ha ilyen impulzív nő, hogy voltak egyéjszakásai és még most sem tudott túllépni valaki máson aki átverte, leszarta, akkor...


2: Igen, de te nő vagy. Egy férfi élete legnagyobb szerelmével vagy bármilyen tartós/komoly kapcsolatra való lánnyal is egyből lefeküdne ha tehetné.


3: Csak már most olyan palimadárnak érzem magam előre is, ha várnék rá.


4: Igen, inkább hagynom kellene.

2016. márc. 26. 14:27
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
te ha nem vársz rá akkor is egy szerencsétlen vagy,de sok pasival volt két kezén meg tudja számolni kb volt 9 pasival, meg volt egy éjszakása és szerinted hány nőnek meg férfinak van egy éjszakás kalandja , el árulom rengetegnek ;) . Inkább kicsit butus hogy a 2. randin így megnyilt egy tapló pasi előtt..:D Hidd el más csaj elhallgatja hogy volt egy éjszakása és így vártok rá mert azt hiszitek hogy királyok vagytok..
2016. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%

Veled értek egyet, szerintem p*ncser vagy ha vársz rá.

Legyél lekezelő és durva és nyomulj keményen, bár lehet hogy már nem vered át, véglegesen elkönyvelt balféknek..

Ja, és a csajok fele annyit, fiúk kétszer annyit mondanak a sz*xpartnerek számát illetően.

2016. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem csak megbánta hogy ilyeneket csinált, és nyílván ott van az is amit írtál, hogy még nincs túl a srácon

lehet hogy kicsit megkomolyodott, nem akar továbbra is egy ribi lenni, hanem tanult az esetekből...

a kérdés csak az hogy neked megéri-e rá várni, mert szerintem nem lesz az olyan hosszú, de fontos, hogy ne csak arra kelljél neki hogy elfelejtse azt a másik pasit

2016. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

14:14 vagyok.


Nem azt mondtam hogy ne tervezz vele. A volt csajom,mondhatni egy országos ribizli volt.

Én inkább nem is kérdeztem hogy mennyi palival volt. A te leendő barátnőd semmi a volt csajomhoz képest.

Öregem!

Szerintem adj a lánynak egy esélyt.Mert lehet,hogy benned találja meg azt az embert akit keresett.

A hozzászólásodból ítélve.

Te egy rendes kis faxi lehetsz.

Én azt mondom hogy adj neki esélyt.De ne terítsd ki a lapjaidat.

Mivel fiatalok vagytok.

Így azt mondom,hogy a ti életetekbe.Egy néhány hónapos együttlét már adhat alapot egy hosszabb kapcsolatnak.

Adj neki egy esélyt.Ennyit minden nő megérdemel.Bárhonnan is jött.

2016. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

6: Az sem mindegy hogy valakinek hány éves korára volt mondjuk 9 pasija. Neki 20 évesen.

Nekem is volt már alkalmi szexben részem. Nem a ténnyel van gondom, hanem a számokkal.


Ja és nem szoktam várni egy csajra sem. Minden lánnyal lefekszem az első randihoz képest max 1,5-2 hét után.


7: Köszi a tanácsot, de szerintem őt már inkább hagynom kell.


8: Igen, nem csak az a bajom hogy már ennyi fiúval volt, hanem az is, hogy azt mondta még van valaki, akin nincs túl.


9: Nem győztél meg, de majd még meglátom. Az a rész mondjuk nem tetszett, hogy "minden nő megérdemel...". Nem hinném hogy minden, de értem mit akartál mondani, köszi!

2016. márc. 26. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!