Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hetero férfi vagyok és alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero férfi vagyok és alkalmi partnert keresnék hosszútávra ha úgy alakul az interneten, csak lányok vagy hölgyeket keresek hol találok az ilyen oldalt? Szóval nem itt keresek partnert de ha valaki rám írna szívesen megismerem.

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos se itt se máshol nem lehet találni! mindenhol csak komolytalan kamusok vannak. Én is hasonlót keresek de senki meg nem akar ismerni! Pedig jó adottságaim vannak! 41.F
2014. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rosszlanyok..hu
2014. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alkalmi partnert hosszútávra?
2014. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez nem igaz, èn most pèldàul pont nem szeretnèk kapcsolatot mert nem lenne idõm foglalkozni vele viszont hosszù tàvra alkalmi partner elõnyeit èlveznèm... 17L
2014. máj. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!