Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti lefeküdnétek álmaitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti lefeküdnétek álmaitok lányával ha tudnátok hogy HIV fertözőtt?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy lány aki nagyon bejön nagyon vonzó és meztelen lenne mondaná hogy dugd meg de csak gumi nélkül ,gumival nem szexelne.viszont tudnád róla hogy HIV akkor is megdugnád?

2016. márc. 26. 15:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pozitívan csalódtam a válaszokban. Jó látni, hogy nem mindenki egy primitív ösztönlény.
2016. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
40%
Nos itt sok embert van, aki semmit sem tud erről, csak ami elterjed. 2016 van és gyógyszerekkel teljesen tünet mentes lehet az adott személy. Szülhet és élhet nemi életet, minden következmény nélkül, ha szedi a gyógyszert. Bármelyikünk bele eshet ebbe, akaratlanul is, nem kell drogos kur*ának lenni hozzá.
2016. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 Mindezt nagyon jól tudom, de attól még egy dugásért nem szeretnék gyógyszereken élni 23 éves koromtól kezdve. Ha tudom valakiről, hogy biztosan HIV pozitív egyértelműen nem fekszek le vele gumi nélkül. Felőlem lehet az bárki.
2016. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#12

Csakhogy azok a gyógyszerek elég drágák. Igen vérátömlesztéssel is el lehet kapni de Magyarországon 1986 óta törvény szabályozza, hogy vizsgálják át a mintákat pont emiatt. Így marad a közös tű és az össze-vissza dugás.

2016. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A válaszom ehy határozott NEM
2016. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha életem szerelme mondamá ezt (akit sajnos végleg elvesztettem), akkor gondolkodás nélkül. Ha viszont csak egy bomba nő, aki bejön, de nem szeretem, akkor tuti nem.
2016. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
biztosnem!
2016. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!