Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajotokat mennyi idő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajotokat mennyi idő után tudtátok rávenni a szopasra (nyilva ha eleinte nem akarta)?

Figyelt kérdés

Es a szajbaelvezes es egyébb dolgokra?


Egy idő utan belementek?


2016. márc. 26. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mi az egyéb? Belehúgyozás? beleszarás?


Ember aki nem akarja hogy a szájába élvezzé az soha nem is fogja akarni.. Kostoltad már a ondódat? Tudod milyen mocskos szar íze van?

2016. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 VirágésBence ***** válasza:
Egy barátnőm volt ilyen, 3 hónap után jutottunk el oda, hogy a szájába élvezzek.
2016. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az egyébere a szopasra es a lenyelesre gondolok kedves 1-es válaszoló!
2016. márc. 26. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Orált akarta, már a kapcsolat elején, de a szájába csak 1 év után mehettem el.
2016. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Ő velem vesztette el a szüzességét és szó nélkül én már ezzel kezdtem, ha valakik szeretik egymást szerintem ez elfogadott

20l

2016. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátnőm kissé, bocsi nagyon is gátlásos a szexualitás terén.

Csak felszínesen beszélgettünk ilyen témákról.

11 hónap után feküdtünk le egymással. Neki én voltam az első.

Úgy indult, mint minden előjáték előjátéka. vetkőzés, símogatás, csók...csak úgy érzékien.

Eléggé felizgult, amikor símogatni kezdte ott lennt. Először csak megpuszilta, majd egy pillanatra megállt, majd bevette a szájába és vagy 10 percig kis se vette belőle. Igaz először kicsit fogazott, de 2-3 perc alatt belejött.

Azóta imádja, és bocsánatot kért, hogy nem csinálta nekem korábban.

Szájba élvezést meg nem szeretném neki megemlíteni.

Nyílván izgató a számomra, de nem elsőrendű.

Ha megtenné, megtisztelne vele, de ennek neki kell rájönnie, hogy adott pillanatba kivánja e.

2016. máj. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!