Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudtátok túltenni magatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtátok túltenni magatokat azon hogy az párotok megcsalt?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem akik jelenleg is benne vannak egy ilyen kapcsolatban, esetleg még most is csalják őket, csak annyira szeretitek a párotokat hogy a szakítástól sem lenne jobb.


Akik azt írják hogy csak az a megoldás, most nem érdekel.


2016. febr. 26. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem most élek ilyen kapcsolatban, de októberig egy ilyenben életem. Halálosan szerettem, de ő csak rángatott egy rongybabát, dehát én milyen ronda vagyok, nem kellenék senkinek. Végül megcsaltam. A legjobb barátjával és bele is szerettem a srácba, ez a lépés húzott ki engem és tette jobbá az egész életem. Előtte vagdostam magam, anorexiás és bulimiás voltam.
2016. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én most élek ilyenben. Nem bírtam magam túltenni. Szeretem még,de az önérzetem mást kíván
2016. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

5 évig voltam egy ilyen "kapcsolatban", többször is megcsalt, de eleinte oda voltam érte, majd nekem is jött az, hogy úgy se kellenék senkinek, mostmár mellette maradok. Nem értékelt, mindig jött a duma, hogy többet nem lesz ilyen... Én meg azt hittem, hogy túlteszem majd magam a hülyeségein, de ez sosem sikerült. Elnyomni sikerült ugyan, de eszméletlen dühös és boldogtalan voltam.

Végül beleszerettem a legjobb barátomba, megcsaltam vele és így mertem kilépni a kapcsolatból. Sose fogom tudni eléggé megköszönni mostani páromnak, hogy kihúzott abból a párkapcsolatból.

Szóval, szerintem nem lehet túltenni magad azon, ha megcsalnak. Nyilván minden helyzet más, így lehet vannak megmagyarázható helyzetek, de azok is maximum egyszer elviselhetőek egy kapcsolat során.

L/22

2016. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

törlessz ennyi legtöbbször bejön

nekem is bevölt mint az előző eknek

amugy ha nő vagy segitek irj

2016. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ilyenkor elsönek mindig magamba nézek hogy miért nem feleltem meg neki és ha nincs rá éppeszü magyarázat akkor gondolok arra hogy ő nem birt a vérével... az ilyenen meg a szkaitás segitett tullendülni... nálam nincs második esély, mert én is hüséges vagyok és nem esik nehezemre akkor neki miért?
2016. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Engem háromszor csalt meg a feleségem.A negyediknél elmentem vásárolni.S azóta se találom,a haza vezető utat..
2016. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Forgasd ki a vagyonából!
2016. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

#6: Cool.. very cool! :D


Azért valamit szögezzünk le: nem a szex határozza meg a kapcsolatot. A monogámiát az egyháznak köszönhetjük. Nem én találtam ki, olvassatok utána. Megcsalás és megcsalás között is van különbség. Lehet oka vagy nem lehet oka. Lehet, hogy a megcsalt fél az okozó... Bizony.

2016. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as!

A szex az egyik tartópillér egy kapcsolatban. Ha az nem jó, akkor már gondok vannak. Sokszor nem is kommunikálnak róla, nincs empátia és tolerancia a párok között. Így már fennáll a megcsalás lehetősége, ami be is következik. Mindkét fél hibájából ered. Ugyanis ha erről nem beszélnek, ott mindkét fél hibás, mert a kommunikációhoz 2 ember kell. Persze, akad olyan hogy az egyik fél kiszeret a másikból, színleli a szerelmet, úgy csinálja a dolgokat hogy a párjában még a gondolata se merüljön fel, közben félrelép. Eléggé aljas dolgok ezek.

Régen engem is csaltak meg, bár akkoriban még tejfeles szájúnak számítottam a kapcsolati dolgokban. :) De elküldtem a francba a lányt.

Ha megcsalnának, nem viszonoznám én is megcsalással. Értelmetlen, gyerekes bosszú, ami nem érett gondolkodásra vall. Kib.@sznám a cuccaival együtt, aztán elmehet a kurv.@ anyjába, takarodjon ahhoz aki mellettem kezelgette.

Az egyház sok baromságot kitalált egyébként. Miért? Mert hatalom. A társadalmat ráerőltették annak idején, és a maszlaggal tömték őket, ami idiótáknak kipattant a fejükből.

2016. febr. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Add neki vissza !!!!!!!!!!


Törlessz,,ez is egy megoldás..

De v,ki olyan típus hiába kap otthon meg mindent,kell az új varázsa az izgalom :)

Túltenni? Ha túl lelkis vagy akkor sehogy ..:(((

2016. febr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!