Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire számíthatok egy kiruccaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok egy kiruccanáson a nyári "dugópajtihoz", Olaszországba?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron megismerkedtem egy olasz sráccal (itt nyaralt a haverjaival, én meg szembe lakom a szállodával ahol laktak - a sarki kisboltban találkoztunk:D). Elkezdtem velük lógni, amíg itt voltak, jól is jöttem nekik mint "idegenvezető", esténként jártam velük bulizni, meg minden. A szóbanforgó sráccal pedig össze is melegedtünk eléggé, és megbeszéltük, hogy tartjuk a kapcsolatot. Ez így is volt, azóta konkrétan minden nap vagy skypeon, vagy telón, vagy messengeren, de minden nap beszélünk.


A lényeg pedig az, hogy milánói a srác, az én nagynéném pedig Milánótól 20 percre lakik. És ugye tavaszi szünet, már jó rég ledumáltam a nagynénémmel hogy megyek hozzá (kedden utazok amúgy). És ezt említettem is a srácnak, aki meg teljesen feldobódott, hogy látogassam meg, sőt menjek inkább hozzá, szünete van úgyis az egyetemen. Először hülyeségnek tartottam, de úgy telebeszélte a fejem (milánói naplemente, meg mittudomén..:D), hogy azóta csak erre gondolok. És akkor bekattantam, felhívtam a nagynénémet titokban (a szüleimnek ezt nem mondtam, ők már azt se díjazták nagyon, hogy random olasz fiút cipeltem fel esténként, nyáron..), vázoltam neki a dolgokat, hogy naaagggyon szívesen látnám őt is, de ott az a fiú, és olasz és szép a mosolya és húhaa. Nos a nagynéném elég jól ismer, azt mondta, neki mindegy, de nem vállal értem felelősséget, ha bármi történne..


Tök boldog vagyok, meg minden, de van bennem egy adag félelem is, hogy elhamarkodott volt ez a dolog. A srác meg nagyon vár, minden nap elmondja, de nem tudom, mit tegyek..


Egyáltalán, Milánóban sem voltam még, azt sem tudom milyen város.


Mire számíthatok szerintetek? Ez túl veszélyes?


18l


2016. márc. 26. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
háát ezt te tudod...ez most csak egy élménybeszámoló amit ideírtál, és nagyon szurkolunk ;) F/25
2016. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Egy dugásra mindenképp.
2016. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Elrabolva 5.

Viccet félretéve.

Felelőtlen vagy!!!

Ráadásul,ha történne veled valami.Akkor még a nagynénédet is bajba kevered.

2016. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi értelme volt ennek a kérdésnek igazából.
2016. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom, nekem is számtalan rémtörténet eszembe jutott, alapjáraton is egy parázós típus vagyok, de ha meg arra gondolok, hogy ott lennék vele, ketten és minden annyira jó lenne..hol ez, hol az a verzió jár a fejemben..
2016. márc. 26. 16:35
 6/16 anonim ***** válasza:

Szinte nem is ismered a srácot.

Mert a Skype,meg ezek nem számítanak! Ezt azért lásd be te is.

Nembeszélve arról.Hogy most az otthonodtól távol leszel.

Srác hazi pályán te meg egy idegen helyen.

Én még itt ahol lakom.Még itt is van hogy elkeveredem.

Jobb félni.Mint megilyedni.

Esetleg ha már másodszorra,vagy harmadszorra mész majd ki.Akkor már esetleg megengedhetsz magadnak egy ilyen kalandot.

De addig nem ajánlom.

2016. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha nem védekezel, akkor gonorrheára és gyerekre... Amúgy kit érdekel?
2016. márc. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A magyar péniszre már nincs igény.
2016. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ostoba 18 éves taknyos p1csa, egy atyai pofon kéne neked
2016. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 te meg már naggggyon uncsi vagy :))
2016. márc. 26. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!