Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Az miért van, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az miért van, ha egy nap többször kivertem és ha pl. ma verni akarom harmadszorra fáj a péniszem?

Figyelt kérdés
De ha egy picit maszírozgatom eláll a fájdalom.
2016. márc. 27. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
sokat használtad
2016. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert jóból is megárt a sok!
2016. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nincs eléggé edzésben. Verd rendszeresen és idönként emeld a számát eggyel, de onnan kezdve az legyen az alap. 10.....15-ig el tudsz jutni gond nélkül ha elég fiatal vagy.
2016. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha egy nap kivered 30x, én komolyan mondom, veszek neked valamit
2016. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne parázz, ez teljesen normális.
2016. márc. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van ugye az a mondás, hogy jóból is megárt a sok. A szexuális dolgok is energiát emésztenek fel, továbbá a szervezetnek is regenerálódni kell, főleg a szaporítószervrendszernek. Szóval igen, normális dolog, volt egy időszakom amikor én is többször kivertem egy nap. A 4. alkalom után erekciókor ilyen feszítő fájdalom volt a péniszemben ami masszírozásra sem tűnt el, csak akkor, ha több napra leálltam a maszturbálással. Tehát valójában azt kell realizálni, hogy a szerezetednek van egy véges erőforrása, meg kell tanulni beosztani. Ezt majd nagyon sok téren fogod tapasztalni, nem csak szexszel kapcsolatos dolgokban.
2016. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!