Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy azert nem kivanom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azert nem kivanom a szexet, mert ejjel almomban orgazmusom van?

Figyelt kérdés

Ha nem maszturbalok egy ideig, akkor annak nem az lesz az eredmenye, hogy tobbszor kivanom a szexet, hanem, hogy almombam megyek el. Mi lehet az oka?

(Boldog parkapcsolat, jo szex, megerto pasi, 25 eves no vagyok)



2016. márc. 29. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ugy érted hogy most nem kivánod és most éjjel volt orgazmosod akkor lehet azért nem kivánod.

Bár az nem mindegy hogy különösebb késztetést nem érzel, vagy kizárod.

Az megint változo, előfordulhat, hogy régen masztiztál és azért következett be egy erotikus álom kapcsán. De ez előfordulhat akkor is ha volt napközben szex, maszti.

19/l

2016. márc. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen sűrűn szeretkeztek? Az nem jó, ha "éhezteted" magad. Én is akkor szoktam álmomban elélvezni, ha már 5-6 napja nem volt orgazmusom, de olyankor még kívánósabbá válok, mert az alvás közbeni elélvezés olyan "volt is meg nem is" érzetet kelt bennem.
2016. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!