Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok es neha almomban...

Terhes vagyok es neha almomban orgazmusom van csak ugy! Miert?

Figyelt kérdés
Majdnem 7 hetes vagyok, es mar tobbszor volt ilyem reggel. Ma reggel is ereztem, aludtam es ilyenkor fel szoktam ebredni, ugyanaz mint az orgazmus, teljesen ugyanugy huzodik ossze a mehem (azzal a kulonbseggel h ezt nem elvezem) utana meg ugy 5 masodpercre be is gorcsolok. Utana semmi... De tenyleg ugyanaz mint orgazmuskor. Maskor amugy nem szoktam gorcsolni, sot teljesen egeszseges terhesseg, csak ez annyira furcsa! Mig nem voltam terhes addig nem tortent ilyen almomban.. Mas is volt igy? Ez miert van?
2014. szept. 29. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt sajnos nem tudom,hogy miért van ez. Ezért a többi választ én is nagyon várom:D

De nekem is ez van:) Eddig azt hiszem "nem számolom" :) olyan 5-6 szór volt,hogy arra ébredtem,hogy orgazmusom van.

Bár én nem görcsölök utána csak picit bekeményedik a pocakom. Most 29 hetes vagyok,de azt hiszem a legelső 7hetesen volt!

2014. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fokozott vérbőség miatt. Sok kismamának van, nekem is volt. :)
2014. szept. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én meg mindig felkelek pont azelőtt, hogy orgazmusom lenne. A fene egye meg! :)

Szóval igen, előfordulhat. A szervezet így reagál. Furcsa.

Nekem sem volt ilyen előtte soha, sőt első terhességemkor sem. Most 10 hetes vagyok a második babával, és sokszor van....

2014. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Nekem is volt :)


A terhesség elején!


36hkm

2014. szept. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Nekem is volt pár napja, csak olyan rossz, hogy utána keményedik meg fáj a pocim.

26 hetes vagyok

2014. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na de jo :) Akkor ez normalis nem vagyok egyedul. De azert furcsa. Megakadalyozni sajna nem tudom.
2014. szept. 29. 10:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ilyennel álmodom; de nincs fizikai jele. De elég sokat:-) Ez is fura nekem, de ezek szerint ilyenkor normális ez is :-)
2014. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!