Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-es, férjes asszonyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es, férjes asszonyok milyenek szeretőnek? Mennyire jók az ágyban, mennyire szenvedélyesek?

Figyelt kérdés
Mennyire bevállalósak szexben?

2016. márc. 29. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat alapján bevállalósak, de ez elég egyedi szerintem
2016. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a két paraméterből (40 éves, férjezett) nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. Van, amelyik szenvedélyes és bevállalós, és van, amelyik szalvétával fogja a faxt.
2016. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 electroman75 ***** válasza:
86%
Kérdezd meg a férjüket, de szerintem jó messziről.
2016. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
A Margit az nagyon jo volt és mindent bevállalt, de az Esztin egy szüzlány is tultesz. Remélem sokat segitettem.
2016. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
puding próbája az evés, majd mesélj :)
2016. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem azért volt mindig 35 feletti párom ,mert csak azoknak ment a "fa***sszal játszás" stb.
2016. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szivesen kipróbálnék egyet és mondanék véleményt 30f
2016. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Barmira észveszejtően szenvedélyesek vagyunk :D


ez nem felkérés senkinek :P

2016. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mennyire jók az ágyban, mennyire szenvedélyesek? Annyira, amennyire el tudod venni az eszüket. Ne bennük keresd a megoldást, hanem magadban. A te képességeidben. Aki jó szerető valaki mással, lehet hideg jégcsap veled, és ez fordítva is igaz.
2016. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

#9 Ezt azért cáfolnám.

Az asszony rosszabb, mint egy szűz. Vele nagyon unalmas, és még egy guminő is szenvedélyesebb nála.

De a barátnőm.... :-) Aki másnak a felesége, nagyon tüzes, bevállalós, és élvezi velem a szexet. Nemúgy mint az asszony.

Mindkettő 40es, férjes asszony. És én ugyanaz vagyok mindkettőnél.

2016. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!