Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Nektek mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Nektek mekkora "probléma" az, hogyha 69nél elélvez a pasi a szátokba?

Figyelt kérdés
Mégcsak fél éve vagyunk együtt, de ez az egyik kedvenc pózunk, mindig csináljuk, ha lehet. Csak az a nehéz, hogy amikor elmegy a barátom, akkor próbáljak nem megfulladni... Van erre vmi technika, hogy amikor elmegy pont ne a torkomba lőjön? Vagy mások ezt hogy csinálják? Ne mondjátok, h szóljon vagy vmi, mert épp engem nyal, meg ne is ütögessen/bökdössön, mert azt nem szeretem.

2016. márc. 29. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is nagyon szeretjük párommal de ezzel sose volt probléma mert én hiper gyorsan elélvezek. Szóval 69-ezünk amíg én el nem élvezek utána meg vagy folytatom a szopást vagy szexelünk egy jót
2016. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és nem probléma mondjuk h többet "dolgozol rajta", mint ő rajtad?
2016. márc. 29. 22:07
 3/10 anonim ***** válasza:
En mindig lenyelem.. :D aakkor talan ne melytorkozz vele
2016. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3

az sajnos nem megy, max 3/4ig tudom bekapni, de pont ugy, onnan talál el néha, h az kellemetlen legyen a torkomnak

2016. márc. 29. 22:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd a kezed a heréken, ott megérzed egy pillanattal előtte, hogy jön, akkor kintebb engeded a szádban, s csak a makkot öleld körbe a száddal és a nyelveddel meg irányítod a cuccot ahova akarod. ;)

Én így szoktam

38N

2016. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Nemtom, nekem mindig szoktak szólni, vagy ha nem, én szoktam érezni, ha épp jön. Nem tudom, gondolom a gyakorlattal ráérzel, de lehet érezni, mikor készül elmenni. Főleg, ha ismered a partnered.

Ha nem szereted, hogy böködnek, akkor szólj nekik :D

2016. márc. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5

Köszi, legközelebb kiprobalom úgy. Ismerem a partnerem amúgy, csak ilyenkor általában mozogni szokott, azaz nekem "csak" tartanom kell a szám, de akkor majd rajta tartom a kezem is :)

2016. márc. 30. 09:22
 8/10 anonim ***** válasza:
A garatunkról általában megfeledkezünk, és nyitva marad. A nagy orgazmus igen erős is lehet, hisz szabad térben nem ritkán 30-50 centire ellő, és nem keveset. Próbáld ki tudatosan, hogy a szád úgy mozgatod a szerszámán, ahogy eddig, de a garado nyelés előtti fázisban tartod, tehát lezárod. Kb csak annyira, mikor gargalizálni készülsz, de nem fújod át a levegőt rajta, csak tartod a folyadékot a feltartott fejjel. Ez más fejtartásban is működhet, kis gyakorlással. Akár úgy hogy te vagy alul, akár úgy is, hogy te felül, bár jobb az, ha a nő van felül, kisebb az esélye. A kulcs a finoman nyelvvel zárt garaton van, nyelés előtti torokmozdulat, orron véve levegőt mindig. Ezzel így bárhogy játszhatsz, nem számít, hogy mikor és mennyi jön, így a párod is úgy lőhet, hogy nem ijed meg a köhögéstől.
2016. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

hmmm... jó kérdés... én mondjuk szeretem lenyelni, akár férfi, akár női spriccet is,főleg hármasban, de mondjuk a fonom derék simogatás nem jönne be?

21/L

2016. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5-ös:

Hogy lehet megérezni a heréken, hogy el fog élvezni ?

Összehúzódik, vagy lüktet ?

2016. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!