Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/fiúk! A mostani barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk! A mostani barátnőmmel nemsokára meglesz az alkalom, viszont van egy kis probléma!?

Figyelt kérdés
Én 185 cm vagyok, 72 kg, ő 183 centi, nehezebb mint én, mert igencsak telt, de nem duci. Egy 17/5-ös méret elég lehet neki, ill hogyan legyek a kedvére hogy minél jobban élvezze?

2016. márc. 25. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
nem nem lesz elég neki, minimum 35-40 cm kell egy ekkora nőhöz, sajnálom:S
2016. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A testtömegtől aztán nem igazán függ a punci befogadóképessége! Maximum annyi, hogy az alhasi zsír felfog valamennyit a farkadból, tehát hiába vastag...


... de ehhez kimondott kövérnek kell lennie a csajnak!


Volt egy teóriám, miszerint a szélesebb csípőjűeknek nagyobb a punijuk. Ez is megdőlt.

2016. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vótmá és senkit nem érdekel, nem kell bebizonyítanod hogy 20-as IQ-d van :)
2016. márc. 25. 16:04
 4/11 Dreamer88 ***** válasza:

Igen, tökéletesen elég a célra.

Kedveskedni úgy tudsz, hogy párszor csúcsra viszed (orálisan vagy ujjazással).

Meg persze előtte nem árt, ha tudod mit kedvel az ágyban ;)

2016. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem úgy tudnál neki leginkább kedveskedni, ha nem gondolnál ilyen oltári nagy baromságokat
2016. márc. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Kit érdekell? rakd bele aztán majd kiderül, ha nem tetszik keressen mást:D ennyire egyszerű. CSAK EGY NŐ , de tényleg szerinted olyan nagy értéke van?:) lehet, hogy gonosznak tűnök, de nem! És ne azon gondolkozzál ,hogy kinek nem vagy elég..akinek nem az menjen a p*ba.
2016. márc. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A súlynak és a magasságnak semmi köze ahhoz, hogy mekkora pénisz kell neki
2016. márc. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 6-os elsőre gyökérnek tűnik, de tök igaza van...... Ne az legyen a szempont, hogy hogyan nem felelsz meg neki. Hanem, hogy hogyan felelsz meg. Meg az sem utolsó, hogy ő mit nyújt.
2016. márc. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dr.LaDePanda ***** válasza:
94%

17/5 os a farkad es aggondsz hogy kicsi... lattam sok olyat akinek 13/4 meg 12.5/4 es dolgaikkat kerdezgettek

te meg a 17/5 osodet kicsinek tartod ... :D:D:D:D akkor ok mit mondjanak? van kicsi,kisebb, hat ez meg micsoda? es utolso kategoriaba estek ?? :DD:D:D:D:D


ugy fogja elvezni ha mindenhol kenyezteted... mell,nyak,fule mogott,anusz,csiklo,huvely,szaj,segg


na csa

2016. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem már meglehetett az aktus, de leirom. Nekem 12 cm-es a farkam merev állapotban. Többségben eddig olyan lányokkal volt szexuális kapcsolatom, akik ducibbak voltak. Mindenki eltudott élvezni a méretemtől. Nem az számit, hogy mekkora. Már a nyalástól, vagy az ujjazástól is eltud élvezni egy nő, és gondolom a mutatóujjadnál vastagabb meg hosszabb a családfád.
2016. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!