Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha arra gerjedek hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha arra gerjedek hogy ha egy lány megaláz?

Figyelt kérdés

Totálisan beindulok tőle ha egy lány felém kerekedik és azt csinál velem amihez épp kedve van (pl.: letérdeltet ,megpofoz stb.). Nem mondanám magamat egy begyepesedett perverz nyominak mert szinte minden héten eljárok bulizni és sokan vannak úgy velem hogy tök jó fej vagyok. Csak ha olyan társat akarok találni akit ez a téma érdekel akkor ésszerűbb elmondani már az elején hogy ilyenek is izgatnak hogy később ne legyen meglepetés.

Ti lányok hogy reagálnátok ha egy ilyennel drukkolna elő egy fiú nektek?

20/f


2016. márc. 30. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Térdre,csicska-)
2016. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
pf, te nem vagy férfi
2016. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ismerkedsz és a legelején elmondod minden csaj ott fog hagyni!Előbb az erényeid fitogtasd utána a hátrányod
2016. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor meg szerintem a későbbiekbe okozok neki nagy csalódást, ha neki egyáltalán nem fekszik a dolog.
2016. márc. 30. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:

hogy reagálnék?

így: Te vagy az én emberem :D kb

2016. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezért nem tudunk odacsapni a terroristáknak, mert ilyen női hormonokkal teli "férfi" van európában
2016. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!