Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány lány miért nem hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány lány miért nem hajlandó tangát hordani?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 17:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
94%
Én sem hordok, csak együttlétre veszem fel. Rohadt kényelmetlen tud lenni hétköznapokon. Bevág és ráadásul dörzsöli az ember sejhaját, aranyereseknek nem is ajánlom. Meg a végbélből a bacik könnyebben eljutnak ìgy a nemi szervhez.
2016. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha érdekel, próbáld ki és megtudod.

Bizonyára kényelmetlennek érzik, bevág, vagy nem szeretik, ha csupasz a seggük partja, ilyesmi.

2016. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Kényelmetlen, dörzsöl, bevág és én alapból hajlamos vagyok húgyúti fertőzésekre, úgyhogy pláne nem.

Elhiszem, hogy szexi neked kinézetr, de azért nem kell megbolondulni.

2016. márc. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Sose értettem azokat akik azt mondják, hogy kényelmetlen, szerintem jóval kényelmesebb, mint egy normál bugyi.

De erre hivatkoznak sokan

2016. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Csipkés francia bugyi szebb is kényelmesebb is.
2016. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Èn sem èrtem amikor sokan mondjàk hogy kènyelmetlen. Nekem pont hogy a tanga ad olyan èrzèst mintha semmi nem lenne rajtam. Nekem nagyon is kènyelmes!:)
2016. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is kényelmetlen, én utálom, egyszerűen zavar.

Francia bugyi szerintem sokkal kényelmesebb és szexibb is.

2016. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

Mondjuk úgy 2008 tájékáig ez a kérdés meg sem szûlethetett volna. Alap volt vagy 20 évig, hogy mindenki tangát hord, igénytelennek és az öregek alsóneműjének tartotta minden nő a telebugyit. Kínos volt, ha átlátszott a vonala nadrágon, szoknyán. Aztán bedobták a divatba a franciabugyit, nagyjából az emo idején, ők azt nagyon szerették, és van egy generáció, amelyik azon szocializálódott, ma tangaellenes.


A fenti válaszom lényege, hogy oké, nyilván vannak kényelmi szempontok is, de ez 80 százalékban divatkérdés. A divathoz gyártanak aztán sokan utólag magukat igazoló ideológiát. A tanga csak azóta ilyen kényelmetlen sok lánynak, mióta menő lett a franciabugyi. Azok a generációk, akik idejében kapni se lehetett, azok meg a tangára esküdnek. Ki mit látott a divatlapokban, a sztárokon, a menő butikokban, mikor tizenéveibe lépett – ez számít lényegében.

2016. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Szeretem azokat az embereket, akik azonnal haszontalannak ítélnek egy választ, ha a benne leírt tények kényelmetlenek a számukra, nem egyezik a személyes kis ideológiájukkal.


Attól, hogy egy válasz nem tetszik, még lehet korrekt is meg hasznos is...

2016. máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sokan elkönyvelik, hogy kényelmetlen, pedig ha bevág, dörzsöl ott 100%, hogy méret probléma van. Több fajta fazonnal kel próbálkozni, nem hiába gyártanak a féltangától egészen a string-ig. Mindenképpen legyen pamut, és aki betartja az alap higiéniai elvárásokat, nem lesz tőle semmi baja.
2016. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!