Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy állandóan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy állandóan néz egy lány, de nem lehet vele beszélgetni, mert alig hajlandó megszólalni. Akkor miért les mégis?

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 22:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
Tetszel neki, de autista.
2016. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
79%
Néz téged "ű de ronda az az ember! Fúj. Remélem nem jön ide. Jó ég ez... elment az étvágyam. Észrevett... Jaj ne... Idejön... Jaj ne... Mit tegyek? Áááh, süketnémának tettem magam!"
2016. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Másokkal elbeszélget. Komolyan mondom, kezdek rá már haragudni
2016. márc. 25. 22:55
 4/15 anonim ***** válasza:
Félénk ;) Próbálj vele türelmes lenni. Előbb utóbb meg fog nyílni neked :)
2016. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ugy gondoltam megosztom veled a sajat tapasztalatomat,hat ha megnyugat.En szemely szerint akkor beszeleke keveset,ha zavarban vagyok es esetleg nemigazan ismerem az illetot.De a kozelebbi ismeroseimmel sokat beszelek.Amikor ismerkedtem a baratommal szokas szerint szukszavu voltam.Nem mertem sokat mondani ne,hogy valami rosszat mondjak es ne akarjon kozeledni felem.De rovidesen mindenki elott megnyilok es elkezdek beszelgetni.Szerintem ezzel a lannyal is hasonlo lehet :) Es az is lehet,hogy latszik is rajta ez,csak a fiuk hajlamosak nem eszrevenni az orruk elott levo dolgot :)
2016. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha ott vagyok tőle 2 méterre, tudomást sem vesz rólam, ha pedig távolabb, akkor mindig bámul. Annyira elegem van már ebből
2016. márc. 25. 23:55
 7/15 anonim válasza:
Ilyen ez a tininuni... tátva-nyitva áll előtted, ha meg közel mész hozzá, becsukódik. :/
2016. márc. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
30 évesen nem hinném,hogy tini.
2016. márc. 26. 08:52
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor miért a tini részbe írtad? ._.
2016. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Neked esetleg ő nem tetszik?:)
2016. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!