Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon félek az első szeretkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek az első szeretkezéstől, valaki leirná, hogy mire számithatok? A fiú nem fog kinevetni, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nevetne ki? Ő is volt az:)

Mindenkinél változó,van akinek fáj vagy vérzik (vagy mind2),van akinek egyik sem...ne idegeskedj,lazulj el,és nem lesz semmi baj:)

és nem kell siettetni semmit...

17/l

2016. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Addig ne feküldj le vele,amíg ki nem derül, hogy kinevetne-e.

Ha kinevet, hagyd ott!

2016. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha a kapcsolatotok megfeleloen mely es el tudsz lazulni. akkor szerintem egy szep elmennyel fogsz gazdagodni. ne a neten latottakbol indulj ki mert a valosag teljesen mas. ha o nem az akkor biztos tapasztaltabb igy bizd ra az iranyitast. kozben nyugodtan szolj h jo e vagy sem
2016. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elsőre kellemetlen lesz ,de utàna nagy élvezésekre szàmîthatsz.
2016. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kinevetni? Ne viccelj már! Sok fiú összetenné a kezét egy szűz lányért.

A legfontosabb, hogy ne parázz rá. Bevallom, én eléggé féltem az elején de minden rendbe lesz ha a párod odafigyel rád és óvatos lesz

2016. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, :)
2016. ápr. 2. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!