Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak félős vagy aszexuális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak félős vagy aszexuális?

Figyelt kérdés

Mások csak ránéznek egy kigyúrt vagy helyes arcú srácra, és már el tudják dönteni, hogy szeretnék-e vele a szexet. Én nem is érzek olyan "borzongást', nem is fantáziálok vele, nem vetkőztetem le a szememmel még hosszabb ismeretségnél sem. Viszont észre veszem, hogy helyes, azt is el tudom dönteni, hogy mások helyesnek tartanák-e, pedig én nem kifejezetten azokat szoktam bírni, akik mindenkinek bejönnek. Nagyon is zavarban tudok lenni a társaságukban, de nincs az a vonzalom, legalábbis eddig sosem volt.

Akkor én aszexuális vagyok, vagy csak félénk, mert alapból mindentől félek, szorongok mindennapi apróságokon és szűz vagyok?


2016. ápr. 2. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel senki iránt szexuális vonzalmat, nem vágysz rá, hogy egy nővel/férfival lefeküdj, akkor vagy aszexuális.
2016. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok (egy részével), ez alapján még lehetsz demiszexuális is, vagy tényleg csak az ismeretlentől félsz. Nekem van barátom, most 1,5 év után már nem borzaszt el annyira a szex gondolata, de nem is vágyom rá túlzottan. De csak kinézetre még senki se tetszett meg ennyire hogy szexuálisan beinduljak. Látok képet merev péniszről, semmi reakció. Ha a barátomét fogom meg az kicsit megmozgat bennem valamit, de magamtól nem igen nyúlok oda, csak azért mert szeretem és azt akarom hogy jó legyen neki. Én is elég gátlásos és szorongós vagyok, de a férfiak társaságától nem félek, sőt sokszor jobban el tudok velük lenni mint a lányokkal. Összességében szerintem olvass utána a témának, nem muszáj bekategorizálnod magad (bár értem hogy az biztonságot ad, ezért akartam én is de most épp feladtam mert fogalmam sincs mi vagyok).
2016. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és én is szűz vagyok.
2016. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én demiszexuális vagyok és egyáltalán nem érzek szexuális kisugárzást.. esztétikailag van ami jobban tetszik (hosszú haj, magas vékony),de én úgy definiálom,hogy nekem majdnem minden fiú átlagos :D hát elég furcsa ez az állapot de el kell fogadni és együtt élni vele.
2016. ápr. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!