Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom kiröhög szex közben!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kiröhög szex közben! Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Mindig panaszkodik, hogy én nem mozgok soha, ha meg teszek vamlamit, kiröhög, hogy mit kínlódok...velem van a baj? Vagy másnál is van ilyen?

2016. ápr. 3. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A baratod a barom..mar bocsanat..:)
2016. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég szemét, hogy érezteti veled...
2016. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jagyd ott az idiotat. Becsmérel. Keressen mast akit kirohog. Ez nem kapcsolat. Marokmarcsazzon. Majd atgondolja ne félj...
2016. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Megjöttek a nőt nem látott szüzek :D ugye első 3?


Én is kis szoktam néha nevetni a partnerem, ha arra érdemes a helyzet.

Nincs ebben semmi. Ha valaki képtelen nevetni magán az gond.

2016. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 RRR ***** válasza:
92%

ő egy bunkó

az értelmes,érző ember segít a másikon és nem pedig kiröhögi

2016. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok, de mind tetszik, mindben van igazsag! Mert néha tényleg adja magát a helyzet... De van hogy annyira bánt, hogy elmegy az élettől is a kedvem! Helyzettol fugg...
2016. ápr. 3. 22:18
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

el tudom képzelni :DDD


Kezdjük ott hogy a szex nem neked való még, vagy rossz férfit válaszottál...., szerintem nem azért szexelsz vele mert szereted, csak mert muszáj.

A másik pedig az hogy a barátod egy nagy gyerek.

2016. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor miért vagy vele? Az élettől meg ne menjen el a kedved egy bunkó miatt.
2016. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy még nem nekem való... Nem tudom, de az biztos, hogy nem muszájságból teszem, mert mindig jo nekem is, es egyebkent mindent megtesz értem, csak vannak ilyem megnyilvánulásai.
2016. ápr. 3. 22:23
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

4-es vagyok. Nem mintha én nem csináltam volna annyira gáz dolgokat, hogy legszívesebben elbújtam volna az ágy alá.

Ez ilyen. Vállald be, légy laza csaj. Nevess magadon és a barátodon is ha olyan.

Ha pedig tényleg bánt, mondd el neki.

2016. ápr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!