Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki fizikai munkát végez,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fizikai munkát végez, cigizik és iszik, lehet nagy szám az ágyban?

Figyelt kérdés
Egy olyan nővel, aki állandóan csinálná. Vagy van esély rá, hogy előbb utóbb kevés lesz?

2016. ápr. 3. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Én autót szerelek van, hogy 11-re érek haza. Néha iszok, de nem cigizek. A szexhez mégsem vagyok fáradt sohasem.
2016. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs összefüggés közte nálam sem!
2016. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A cigi miatt igen. Beszűkíti az apró ereket, és csökken a libidó.
2016. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát azért ha reggeltől estig fizikai munkásként melózik és megy a cigi, kávé... vagy esténként 1-2 sör...


100% biztos, hogy kihat a szexuális teljesítményére... Lehet, hogy átlagos étvágya van, de afeletti biztos, hogy nem. Én ilyen közegekben dolgozok, lakásfelújítások , építkezés stb... és tudom mindnekiről lehet 25-30 éves vagy 50... rohadt fáradtak vagyunk a nap végére és nha alig várjuk ugyan az esti szexet de nem mindennap... én huszonéves vagyok de amikor megy a meló állandó jelleggel akkor heti 2-3 alkalommal beérem...

2016. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaa es 3muszakos melo
2016. ápr. 4. 05:43
 6/6 anonim ***** válasza:
12 be dolgozok 10ből 8 szor mindig van erőm a reszelgetéshez cigizek és iszok is :D Panasz még nem volt:D
2016. ápr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!