Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz ingerekre állt rá a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ingerekre állt rá a testem és sosem fog menni a szex?

Figyelt kérdés
Kiskoromban hozzá dörzsöltem magam a párnához és ettől lett orgazmusom. Sajnos még saját magamnak se megy máshogy, kézzel nem tudom. Ha a párom ujjaz vagy nyal akkor se tud olyan érzést kiváltani ami orgazmust idézne elő. Szex közben szokott lenni, nem olyan erős, de csak misszionariusban, amikor a testevel is dörzsöli a csiklómat. Sose fog menni nekem a szex? 19/l
2016. ápr. 4. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Igen. Sosem fog vagy csak (óriási) nagy nehézségek árán.
2016. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Ammm.. miért nem leet megmutatni párodnak h mi jó Neked ??

Milyen eszközzel,módszerrel ??

Nem is értelek néha titeket...!

2016. ápr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fog menni,csak ido kell az atszokashoz szerintem. Hagyd abba a parnas es dorzsolgetos megoldast, es csinald ugy ahovy el akarnal menni. Lehet, hogy lesz egy orgazmus mentes idoszakod, de utana jobb lesz. Bar nem ertek hozza.
2016. ápr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

fog menni.

csinálj un. újraindítást a testedben.


nálam bevált. az volt h szex közben sokszor lelankadtam.


2 hétig abszolut nem recskáztam semmi.

utánna nem volt ilyen baj.

2016. ápr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A párna-hatást azért nem olyan nehéz reprodukálni. A barátod valószínűleg túl lagyan nyal es ujjaz.

Sokkal veszélyesebb ilyen szempontból a vibrátor. A vibrácio-fuggesrol sokkal nehezebb lejonni

2016. ápr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Tok jo, hogy két hete is pont ugyanezt a kérdést tetted fel.
2016. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#2: tudja a párom mi jó nekem: a párna

Mint írtam, nekem máshogy nem jó, ergo mit mutassak neki?

#6: pontosan, de nem jött rá normális válasz

2016. ápr. 4. 10:40
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kell egy kis idő, míg átállsz egy másabb ingerre.

Nálunk férfiaknál is így működik, pl. maszturbálás vagy szex megszokása végett. Ha hosszú ideig csak a tenyerünket szokjuk meg, szexnél másabb ingert érzünk. Vagy rövid időn belül elsülünk, vagy jóval több ideig bírjuk. Maszturbálás intenzitás vagy tecnikák végett. Bár ez nem törvényszerű.

Én pl. kapcsolatban nem matyizok, így ha vége a kapcsolatnak, elég nehéz ráállni a tenyérre, mert nem ugyan az az inger és érzés.

Na de a nőknél is ez a helyzet részben, és nem minden nő egyforma. Valamelyik azt élvezi orálnál hogy a csiklót mondjuk a nyelv hegyével ingereljük, a másiknál pedig az jön be jobban, ha teli, egész nyelvvel nyaljuk, a kisajkaktól a csiklóig.

Finoman és fokozatosan át lehet állni más érzésekre, ingerekre is. Használjuk ki alaposan a nyelvünket, ujjainkat.

Vagy próbáld meg hogy a párod kikötöz, és addig izgasson amíg már el nem kezdel rángatózni-vergődni az élvezéstől.

Kettőtökön múlik. Az is baj hogy nem ismerted még ki alaposan a saját tested reakcióit, mert megragadtál egy féle technikánál ami kielégít.

2016. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!