Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt ti minek gondoljátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ti minek gondoljátok?

Figyelt kérdés

Ma reggel is a napomat az egyetemi könyvtárban kezdtem egy számítógépnél, amikor éppen elkezdtem tanulni megjelent egy nagyon szimpi csaj, hogy segítsek neki a számítógépen egy dologban.(szerintem ez csak egy ürügy lehetett), nagyon sokáig beszélgettünk, 1-1,5 órát és tök jól elvoltunk nevetgéltünk, ilyenek.:) A csajszi(19) nagyon sokat beszélt(pl. arról, hogyan flörtölt mással, még érintőlegesen szexuális témáról is), facebookon ismerősöm lett. Ti is azt gondoljátok, hogy tetszem neki? Egy eléggé laza csajnak tűnik, alapvetően az esetem:)


Főleg lányok, de fiúk véleménye is érdekelne(kérlek bennetek a korotokat is írjátok a válasz végére). Egy csaj, csak akkor menne oda egy nagy számítógépes "részlegen" éppen ahhoz a pasihoz és maradna ott vele ennyi ideig, ha tetszik neki?


Mit tanácsoltok mikor lenne érdemes ráírnom facen? Esetleg még ma? Köszönöm az összes értelmes választ.:) Szép napot nektek,


f/23



2016. ápr. 5. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki, ez teljesen egyértelmű. Ma vagy holnap írj rá és majd kiderül mi lesz belőle. 24/f
2016. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy tetszel neki.
2016. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem bejössz neki, ha neked is bejön akkor próbálj jó pontokat szerezni nála, és simán fog menni a dolog. 13/f
2016. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és az mennyire jellemző,hogy a csajok kezdeményeznek ilyen módon?:)
2016. ápr. 5. 15:53
 5/6 anonim válasza:

Miért, ha nem jellemző nagy általánosságban, akkor hagyod a fenébe?!

Hülyeség lenne, ha már ilyen piszok mázlid volt (velem sosem fordult elő hasonló... illetve igen, de csak azért, mert én könyvtáros vagyok :D :P)

Szóval írj rá a csajra (ha ő jelölt be téged a Facebookon, akkor meg főleg) még ma!


Ha nem teszed, megkeresem, és lecsapom a kezedről! (Könyvtáros vagyok; meg tudom találni, ha akarom! :P :D)


F/34

2016. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a csajjal azóta még egyszer taliztam, tök jól elvoltunk, de kiderült, hogy van pasija...:/ Viszont a második tali is tök jól sikerült, hozzáértem többször, egyáltalán nem zavarta, meg szinte ugyanúgy flörtöltünk mint előzőleg. Mondtam neki, hogy jöjjön fel hozzám megnézni egy filmet, akkor meg azt mondta, hogy kikapna otthon...


Tulajdonképpen úgy érzem, hogy nem boldog a pasija mellett, hogyan tudnám elcsábítani mégis?:P

2016. ápr. 10. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!