Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek még olyan nők, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan nők, akik a konzervatív szexualitásnak a híve?

Figyelt kérdés
Orális szexet nem szeretik és nem akarnak tornászni mindenféle hülye pózokba, hanem csak egy pózt szeretik a misszionáriust. És semmi egyéb szexuális hülyeséget nem szeretik. Viszont sokszor szeretik csinálni napi 2 minimum, ha nem több.
2016. ápr. 8. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmi izgalom nincsen abban, ha valaki csak misszionáriusban csinálja minden egyes alkalommal! Szerintem ...

Azt is meg lehet unni, nyugi! ;)

23/L

2016. ápr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 aperitif ***** válasza:
84%
Naponta többször, ugyan abban a pózban, ugyan úgy? Ez nem konzervatív szexualitás, hanem unalmas.
2016. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Beteg-e vagy? Nem hogy az orál és a változatos szex pózokat kell szeretni, nanem minden mást ami mocskos(an jó) a szexben!
2016. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagypapám (81) elmondta hogy nagymamám (76) sosem orálozott vele mert nagyon konzervatív volt és úgy vallotta hogy a feleségnek való nő nem csinál ilyet.


De még ők is több pózban csinálták jellemzően.

2016. ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Volt nekem is ilyen barátnőm, igaz ő még megfogni se akarta, csak hanyattfeküdni és széttenni szerette, de azt eléggé. És csak gumival. Pár hónap után meguntam. Utánam volt egy pasija, akivel ugyancsak pár hónapot voltak együtt, utána megint felkeresett, akkor pár hétig találkozgattunk, de nem lett jobb. Majd megint volt egy rövid kapcsolata, miután megint talizott velem, igaz akkor csak egy hétvégét voltunk már együtt - semmit sem változott. Aztán 2-3 éve összejött egy igazi nyúlbélával, örültem neki, hogy végre megtalálta a hozzá illőt. Hát az ősszel leürült a facebook, eltűntek a közös képek. Most 33 éves a lány. 8 évvel ezelőtt voltunk együtt, és gyanúsan sok volt a gyártási hibás gumi, és utólag gyanúsan, mindig csak, mikor nála voltunk, akkor szakadtak el. Gyermekorvosnak tanult, borzasztóan szeretett volna már tőlem is gyereket, bizonyára ezért szakadtak el a gumik. Most 33 éves, egyedülálló, gyermektelen, és a képei alapján eléggé depressziós. Tőlem elvárta volna, hogy alkalmazkodjak nagyon sok területen, de ő szexuálisan sok éven keresztül sem akart, sőt inkább dacosan ellenállt minden törekvésnek, mintha bankrablásra akarnám rábírni. Mindkét félnek engednie kell.
2016. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Meg is őrülnék, ha valaki ezt vàrná el tőlem.

Ha nem nyalnak ki, én sem elmenni nem tudok, sem egyáltalán élvezni az egészet.

Ilyen kapcsolat nekem nem kéne.

2016. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tėnyleg ilyen kaocsolatra vágysz?Mert ezt nem birom elkėpzelni!A szex mocskosan jó! :-)
2016. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!