Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hazudik a párjának, de velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik a párjának, de velem őszinte. Velem csalja, de hozzám hű lenne. Hazugságon alapul az élete, de irántam őszinte szerelmet érez! Miért gondolja így majd mindenki?

Figyelt kérdés
A leggyakoribb kérdéstípusok egyike, mikor beleszeret valaki a nem független partnerébe, és itt kér tanácsot. Csak nem értem, hogyan tudnak ily könnyedén túllépni azon a tényen, hogy ő egy bizonyítottan hűtlen és hazug ember. Nem az? Kérdezd meg a párját! Főleg lányok írják az ilyen kérdéseket, s bár sokaknál programozott igény a szenvedés, de ez már ennyire elvárás lett? Sokaknak csak akkor felel meg egy pasi, ha az ő miatta hűtlen és hazudik? Mert persze ha sikerül szétrombolni a családját, akkor egy pálfordulással az őszinteség és a hűség szobra lesz belőle? Mennyire kell hülyének lenni, hogy az ember ilyenben bízzon??? És az ilyenek kapnak szavazati jogot, atyaég! :D
2016. ápr. 8. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem ilyen egyszerű. Adott helyzet felett nem lehet csak így elsiklani, hogy általánosan kijelenthess ilyeneket.

Nem véletlen hűtlen az a pasi. Egy kapcsolatot mindig ketten élnek. Sohasem lehet csak egyik vagy csak másik hibája a probléma. Ezt kell belátni.


Tehát nem azt gondolják a hölgyek, hogy most a hűség mintaképe lesz, hanem hogy velük nem áll majd fent a probléma ami ezt okozta.

Capisce?

2016. ápr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
8 éve volt egy csaj, aki rámhajtott, elcsábított, és pár hétig hűtlenkedtem vele, végül elhagytam miatta a barátnőmet. Aztán 3 hónap múlva jött egy lány, aki rámhajtott, elcsábított, bár le nem feküdtünk. Az első csábítóm teljesen padlóra került, amikor közöltem vele, hogy elhagyom. Kérdeztem, mire számítottál? Arra, hogy megváltozol. Pedig vele KORREKT voltam, ami a napi néhány kérdés írójánál nem alapvetés! A hűtlenséget és a hazugságot pl. KORREKTSÉGGEL el lehet kerülni: miért nem hagyja el az aktuálist, mielőtt belekezd a másikba??? Tehát a nő hogyan vár korrektséget, mikor ilyen inkorrekt a másik fél? Itt van a baj, nem ott, hogy megromlott a kapcsolat. Ha megromlott, hagyja ott, és úgy ismerkedjen, nem?
2016. ápr. 8. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!