Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex nagyon kövér férfival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nagyon kövér férfival, próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de mostanában egyre többet fantáziálok arról, hogy egy nagyon kövér férfi rámmászik és jól megdolgoz. Volt már valakinek hasonló fantáziája/élménye? Szívesen meghallgatnám őket, eléggé kínos :S 22/L
2016. ápr. 9. 00:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Még nem,de ha sor kerülne rá,kizárólag úgy,hogy én vagyok fölül:D
2016. ápr. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Te is duci vagy, vagy pont ellenkezőleg? Érezni akarod, ahogy teljesen beterít.
2016. ápr. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Átlagos testalkatú vagyok, az ismerőseim szerint a melleim nagyon szép formásak, irigylik, hogy igy oszlik meg rajtam a zsír...
2016. ápr. 9. 01:11
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
azt ne nagyon várd, hogy egy nagyon kövér férfi jól megdolgoz. miután rádmászott és kiszuszogta magát, valahonnan a sonkák közül előkeresi az évek óta nem látott tizedest, talán ki is lóg a hegye a zsírból, talán hozzád is tud vele érni, talán még fel is áll. Ha valahogy betuszkolja, akkor se számíts nagy tüzijátékra, hiszen ebben a pózban lélegezni is rohadt fárasztó neki, hát még mozgatni a roppant túlsúlyt? :D :D
2016. ápr. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Én 120 vagyok, simán megdolgoználak :P

Lihegni is csak az élvezettől ;)

2016. ápr. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

120 ja :D


ne varj sokat... en voltam dagadt ugy h sportoltam elotte evekig rendszeresen... eloelet ide v oda ugy kifaradtam mint a szar.... tartani alig birja magat az ember... ahol meg nem kell ott az is gond hogy a hajas has, szemeremdomb miatt 1-2 centivel kisebb a futykos... raadasul csomo pozban a hasam miatt meg ennyit sem tudtam berakni, gyakorlatilag a makkom mozgottki be... 100 kg korul voltam, 178 centimagS

2016. ápr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
én dagi csajjal voltam, vagyis lettem volna, ha sikerül, de nagyon elment tőle a kedvem, semmi szexi nincs a túlsúlyban számomra, legyen rajta zsír, de ha túlzásba van véve, akkor az durván undorító. Elnézést a duciktól ezért.
2016. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Neem volt már de nem tetszett. Minden pózt max 2 percig bírt, túl hamar elfáradt.

Lehet, hogy nem minden kövér emberrel ilyen d vele ez volt

2016. ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
voltam 130 kilós nővel, és már a szopásban is elfáradt. Összesen két pózban lehetett normálisan csinálni, pedig 18 centivel már elég sok irányból el lehetne érni - ha nem volna 15 centi háj ott. Ha rám ült, hát elég kiábrándító volt, mert ha kicsit bevadult (elég fehérmájú volt), akkor kb. 2 perc után kifulladt, és rám feküdt teljesen, úgy meg én is alig kaptam levegőt. Illetve elég furán néz ki, ahogy mozog rajtad, mert a kontúrok szinte állnak, a vastag háj alatt viszont mozog a test... :D Én imádom a nagy popsit, de azért van egy határ, amit már egészségtelen is átlépni, nem csak kiábrándító.
2016. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Szerintem nem akarod :D Ott bukna a dolog hogy a társadalom által magadban felépitett előitéletek miatt, ha ott állna egy nagyon kövér férfi előtted nem tudnál mit kezdeni vele, menekülnél,és kérdésben te magad jelented ki hogy 'elég kínos. ergo zavarna a mentalitása,igénytelensége, a passziv kisugárzása. Bár, kellő alkohol mennyiség mellett változna a tudatállapot, feloldódnának benned ezek a dolgok. De amúgy meg szerintem ez csak elméleti, fantázia szinten müködne.
2016. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!