Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha szerelmesek vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha szerelmesek vagytok egy lányba, mennyi idő után akartok anál szexet, vagy mennyire ragaszkodtok ehhez?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt, és azt érzem, hogy a szex jobban érdekli mint én. Valamint vékony vagyok és mindig mondja, hogy hízzak, úgy talán nagyobb mellem lesz,de mivel körte alkat vagyok, ezért mellre nem tudok hízni, a csípőmet meg nem akarom tovább szélesíteni. Ezért nem érzem jól magam a bőrömben, egyre jobban zavar a kis mellem is. Ha szeretne akkor inkább szexinek kéne érezzem magam mellette, nem? Én (sajnos) nagyon szeretem őt.

2016. ápr. 9. 07:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Mondjuk nem tudom, hogy a leírás hogy függ össze a kérdéssel. :D
2016. ápr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most az anál vagy a melled a probléma?
2016. ápr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy elfogad úgy ahogy vagy vagy séta...
2016. ápr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hany évesek vagytok?
2016. ápr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnallak h ilyen helyzetben vagy... egyertelmu, hogy mire kellesz...

Az a helyzet h ha valaki beleszeret a masikba, nem csak kamuzik, komolyan a vilag legszebb, legkedvesebb stb. emberenek latja. Az, hogy ilyen megjegyzeseket tesz az alakodra undorito.... es miert ne lehetne szexi a kis mell.... ez egy hulye. Sajnalom h igyfejezted be az irast, hogy nagyon szereted.

2016. ápr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem az, hogy kicsi a mellem, inkább az, hogy egyáltalán nincs, de ezt már megtanultam elfogadni, csak mostanában zavar újra, amióta a hízással biztat.

Eddig is voltak kételyeim azzal kapcsolatban, hogy vajon szerelmes-e belém, de most, hogy az anál szexet sürgeti valahogy elbizonytalanodtam. Ő alapból nehezen mutatja ki az érzéseit, nem egy érzelgős típus, de attól még szerethet. Csak ha valaki szerelmes akkor nem az anál lenne a legfontosabb, nem? Én 23, ő 29 éves.

2016. ápr. 9. 11:53
 7/12 Scav ***** válasza:
Csak szexre kellesz, jó hogy van ingyen. Ennyi.
2016. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, kérdező, de te csak egy ágybetét vagy számára.
2016. ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy mennyi idő múlva. Eddig egy párommal merült fel, ott mindkettőnket érdekelte, a többiek pedig elutasították, és mivel szerettem őket, így nem erőltettem.


Ez a hízzál, talán nagyobb melled lesz meg azért gáz, mert nem lehet célirányosan hízni, az ilyen srácok következő dumája úgy fog szólni, hogy elhízott tehén vagy, miért nem figyelsz magadra.


Ha nem akarod otthagyni, akkor kezdj el beszélgetni vele erről, hogy nem akarsz hízni, hogy neked ekkora melled volt, amikor megismert, és ez nem fog változni, hogy rosszul esik, ha pedig nem változtat ő, akkor kezdj el gondolkozni, hogy érdemes e olyan embert szeretni, aki nem szeret téged.

2016. ápr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De mi van, ha tényleg nagyon vékony vagy? Az nem áll ám jól egy nőnek sem, szóval lehet, hogy egy jó tanácsot kaptál.


Nem értek hozzá, de megfelelő tornával talán lehet úgy is teltebbnek lenni, hogy ne csak csípőben legyél nagyobb. Az lenne a fontos, hogy egyenletesen oszoljon el rajtad a súly- amennyire ez lehetséges.

Az anál szex engem nagyon foglalkoztat ( pedig férfi vagyok) , szerintem csak divat, túl van dimenzionálva az egész.

2016. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!