Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem is tudom milyen kérdést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is tudom milyen kérdést írjak ehhez. Férfi fenék kérdés?

Figyelt kérdés

18F

Amióta feltűnt két csaj osztálytársamnak hogy milyen tapadós farmerom van(ami bokánál is tapad de ez a legkényelmesebb nadrág amit valaha hordtam,teljesen szabad mozgást biztosít)

És beszóltak hogy női nadrágom van mert tapad a fenekemre.(nem annyira mint egy nőnek egy nadrág,hanem kirajzolódik a nadrágon hogy van fenekem)

Férfi részlegen veszem a gatyáimat minő meglepő módon.

De amúgy az összes fiu osztálytársamnak ugyanolyan tapadós gatyái vannak mint nekem de ezek a lány osztálytársim csak nekem szólnak be emiatt.

Csak mert nekem látszik a fenekem a gatyában.

Deréktól lefelé edzett vagyok,sokat sétálok ahova lehet,futok, biciklizek meg még az edzőteremben is adok hozzá(természetesen felsőtestre is gyúrok csak az alsó reszem edzettebb a fentiek miatt)...

És ezért a fenekem is izmos.

De nekem az összes gatyában látszik a fenekem.

Márpedig nem fogom annyira letolni a gatyát hogy lógjon az ülepe mint aki besz*rt...



2016. ápr. 4. 16:26
 1/8 VirágésBence ***** válasza:
81%
Csak irigykednek amiért jobb segged van mint nekik.
2016. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Igen, és mi a kérdés?


Ha az, hogy b*zis-e, a válaszom nem, mert nem ez tenné azzá. David Backhem modellfotózásait nézd végig, és látod, hogy nem ez tesz melegessé.


Továbbá csajok is szeretik nézni a popót, ha jó formája van csajozhatsz is vele ;)

2016. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 jó na végülis ezt foglalja magába a kérdésem csak pillanatnyilag nem tudtam megfogalmazni :)
2016. ápr. 4. 16:34
 4/8 anonim válasza:
90%
A piszkálodással akarják elterelni a figyelmet arról, hogy a fenekedet bámuljak, erre még nem gondoltál?:D de most komolyan, ne foglalkozz már az iylen gyerekes, buta libákkal. Ha tetszik az a gatya, akkor hordd. (Egyebként olyan jót nevettem ezen a kerdésen, és nem bántasból mondom, aranyosan tetted.fel:DDD)
2016. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
ébresztő le akarnak szopni
2016. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Csak irigykednek a fenekedre. Amugy a nekem tetszik ha egy fiunak van popoja. Szoval ezzel semmi gond sincs.
2016. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tetszik

én tuti nem szólnám le, ekkora fas zfejeket űűristen

nézegetném az tuti

2016. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hidd el a lányok is ugyanugy megnézik a férfiak fenekét!

ha van kedved hozzá nagyon szivesen megnézném egy privát fotó keretében a popsid!

2016. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!